O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Kierowcy warszawskich autobusów w akcji. Tak jeżdżą najlepsi [NASZE WIDEO]

Kierowcy autobusów zmierzyli się ze sobą podczas III Mistrzostw Kierowców Warszawskiego Transportu Publicznego. Rywalizowali ze sobą 10 maja na Autodromie Jastrząb koło Radomia - podał stołeczny ZTM w komunikacie.

Kierowca autobusu podczas zawodów Fot. PAP/Piotr Polak
Kierowca autobusu podczas zawodów Fot. PAP/Piotr Polak

W imprezie zorganizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego wystąpili reprezentanci pięciu firm obsługujących trasy w Warszawie i stołecznej aglomeracji.

Do rywalizacji przystąpiło 29 kierowców – 15 kobiet i 14 mężczyzn, którzy próbowali swoich sił  na płycie poślizgowej, w slalomie bramkowym, w jeździe przodem w stanowisko parkingowe, strąceniu balonów i konkurencji zręcznościowej na czas reakcji.(PAP)

mar/

Zobacz także

  • Zderzenie tramwajów i autobusu na alei Solidarności. Fot. X/Policja Warszawa
    Zderzenie tramwajów i autobusu na alei Solidarności. Fot. X/Policja Warszawa

    Wypadek w Warszawie. Zderzenie tramwajów i autobusu

  • Pojazdy Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża. Fot. PAP/EPA/HAITHAM IMAD
    Pojazdy Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża. Fot. PAP/EPA/HAITHAM IMAD

    Autobusy ze zwolnionymi z więzień Palestyńczykami są na palestyńskim terytorium

  • Rekonstrukcja bitwy pod Ossowem.Fot. PAP/	Albert Zawada (zdjęcie ilustracyjne)
    Rekonstrukcja bitwy pod Ossowem.Fot. PAP/ Albert Zawada (zdjęcie ilustracyjne)

    W sierpniu 1920 r. warszawskie autobusy sprawiły się bohatersko jak paryskie taksówki nad Marną

  • Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie ogłosił przetarg na zakup 120 autobusów przegubowych. Fot. ZTM
    Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie ogłosił przetarg na zakup 120 autobusów przegubowych. Fot. ZTM

    Warszawa kupi 120 nowych autobusów przystosowanych do ewakuacji ludności

Serwisy ogólnodostępne PAP