O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Napastnik Realu Madryt padł ofiarą złodziei. Okradli dom piłkarza, kiedy ten grał mecz

Napastnik Realu Madryt Karim Benzema padł ofiarą napadu na jego dom, gdy w niedzielę grał w meczu hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej przeciwko Elche (2:2) na stadionie Santiago Bernabeu - poinformowała w poniedziałek policja.

Karim Benzema. Fot. CHEMA MOYA PAP/EPA
Karim Benzema. Fot. CHEMA MOYA PAP/EPA

Do włamania - jak przypuszcza policja - doszło między godz. 15 a 19, gdy w domu nikogo nie było.

Policja sprawdza, czy ostatnie zdarzenie nie jest powiązane z poprzednim z lutego 2019 roku, gdy do domu Benzemy także dostali się włamywacze w trakcie meczu z Barceloną.

Benzema mieszka w komfortowej willi na przedmieściach Madrytu w San Sebastian de los Reyes. Na razie policja nie ujawniła żadnych szczegółów zdarzenia ani wartości skradzionych przedmiotów.

To już kolejny przypadek włamania do posiadłości piłkarzy w trakcie rozgrywania przez nich meczu.

To już kolejny przypadek włamania do posiadłości piłkarzy w trakcie rozgrywania przez nich meczu. W grudniu obrońcy Manchesteru City i Benfiki Joao Cancelo i Nicolas Otamendi zostali zaatakowani podczas napadów na ich domy w Anglii i Portugalii. W Hiszpanii Gerard Pique i Ansu Fati byli także ofiarami rabunków w swoich domach podczas meczów rozgrywanych w Barcelonie.

Także polscy piłkarze są ofiarami napadów rabunkowych. Jak w ubiegłym tygodniu informowały media, okradziony został dom Łukasza Skorupskiego w Bolonii. W tym czasie reprezentant Polski i zawodnik Bologna FC rozgrywał mecz Serie A z SSC Napoli.

Ponad trzy lata temu napad rabunkowy przeżył w Neapolu Arkadiusz Milik. Bandyci grożąc mu bronią ukradli mu luksusowy zegarek. (PAP)

dsk/

Zobacz także

  • Karim Benzema podrzucany przez kolegów z Realu Madryt po meczu Pucharu Hiszpanii z Athletic Bilbao,
    Karim Benzema podrzucany przez kolegów z Realu Madryt po meczu Pucharu Hiszpanii z Athletic Bilbao,

    AFP: Benzema podpisał trzyletni kontrakt z saudyjskim Al-Ittihad

  • Karim Benzema podczas meczu Realu z Barceloną Fot. Rodrigo Jimenez/PAP/EPA
    Karim Benzema podczas meczu Realu z Barceloną Fot. Rodrigo Jimenez/PAP/EPA

    A jednak! Benzema zakończył karierę w reprezentacji Francji

  • Karim Benzema Fot. CHRISTIAN BRUNA/PAP/EPA
    Karim Benzema Fot. CHRISTIAN BRUNA/PAP/EPA

    Sensacja na mundialu. Kontuzjowany Benzema wybiera się na wielki finał! Czy pomoże Francji wygrać z Argentyną?

  • Fot. PAP/EPA/FRIEDEMANN VOGEL
    Fot. PAP/EPA/FRIEDEMANN VOGEL

    "Cios dla francuskiego zespołu". Karim Benzema opuści mundial

Serwisy ogólnodostępne PAP