Urszula Dudziak nie czuje się na siłach, by znów zostać jurorką w muzycznym talent show

2022-02-17 20:31 aktualizacja: 2022-02-17, 20:31
Urszula Dudziak, Fot. PAP/Grzegorz Michałowski
Urszula Dudziak, Fot. PAP/Grzegorz Michałowski
Słynna piosenka jazzowa miała okazję być jurorką zarówno w „The Voice of Poland”, jak i „The Voice Senior”. Zawiedzeni będą jednak ci, którzy liczą na to, że Urszula Dudziak wkrótce znów usiądzie w wielkim czerwonym fotelu. 78-letnia artystka obawia się, że nie starczyłoby jej sił, by podołać tak wymagającym projektom.

W najnowszej odsłonie sesji pytań i odpowiedzi na swoim profilu instagramowym Urszula Dudziak odpowiedziała m.in., czy będzie jeszcze jurorką w „The Voice od Poland”, czy „The Voice Senior”. Piosenkarka, która przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że do wielu pomysłów podchodzi z euforią, w tym przypadku przyjęła inny ton.

„Raczej nie. To bardzo wymagająca, odpowiedzialna i czasochłonna praca. Nie wiem, czy miałabym siłę podjąć się tej fantastycznej, aczkolwiek bardzo wymagającej podróży po raz kolejny. Ale kto wie…” – stwierdziła Dudziak, która w październiku skończy 79 lat.

O pracy przy „The Voice” opowiedziała też przy okazji innego pytania. „To był bardzo wymagający czas. Ale wspominam fantastycznie. To była ogromna odpowiedzialność. Bardzo często byłam poruszona” – wspominała.

Jest jeszcze trzeci muzyczny talent show, w którego historii zapisała się Dudziak. A mianowicie „Bitwa na głosy”. W pierwszej edycji tego programu, emitowanej w 2011 r., była mentorką dla drużyny z Zielonej Góry, miasta, w którym się wychowywała.

Sympatycy Dudziak spragnieni jej uśmiechu, mogą ją znaleźć nie tylko na Instagramie, ale też na YouTubie i TikToku, gdzie od czasu do czasu wrzuca nowe filmiki. Nie porzuciła też zupełnie koncertowania. W najbliższym czasie spotka się z publicznością 16 marca we Wrocławiu.

Przede wszystkim jednak rozsmakowała się w życiu u boku ukochanego mężczyzny, którym jest Bogdanem Tłomiński, emerytowany kapitan żeglugi wielkiej. Mieszkają na wsi pod Siedlcami, gdzie wybudowali dom. (PAP Life)

kw/