PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Zmarła czwarta ofiara wypadku na Kanale Kaszubskim w Gdańsku
W niedzielę w godzinach popołudniowych zmarła kolejna, czwarta, ofiara wypadku na Kanale Kaszubskim w Gdańsku – poinformowała PAP prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
09.10.2022 22:19
aktualizacja: 10.10.2022 10:10
Łódź policyjna w miejscu wypadku na Motławie w Gdańsku Fot. PAP/Adam Warżawa
Pasażerka łodzi turystycznej, która w sobotę wywróciła się na Kanale Kaszubskim w Gdańsku z czternastoma osobami na pokładzie, zmarła w niedzielę w godzinach popołudniowych w szpitalu.
Prok. Wawryniuk dodała, że śledztwo już trwa, natomiast samo postępowanie w sprawie formalnie powinno zostać wszczęte w poniedziałek. (PAP)
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Kamieniczki nad Motławą. Fot. PAP/Jerzy Ochoński
Izba Morska otrzymała materiały w sprawie kolizji statku Lew i motorówki na Motławie
Katamaran, który brał udział w akcji ratunkowej w miejscu wypadku na rzece Motławie w Gdańsku, Fot. PAP/Adam Warżawa
Pierwsi ratowali ludzi z tonącej barki. Relacja dwóch strażników granicznych
Marek O., Fot. PAP/Adam Warzawa
Jest decyzja sądu ws. aresztu 19-letniego sternika barki Galar Gdańsk. Usłyszał zarzut umyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu wodnym