O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Mężczyzna wspiął się na 40-metrowy komin i wpadł do jego środka

Wielu obrażeń ciała doznał 22-letni mężczyzna, który postanowił wspiąć się na ok. 40-metrowy komin w pobliżu EC-1 w Łodzi. Po dotarciu na jego szczyt mężczyzna wpadł do środka komina. Przeżył upadek, trafił do szpitala.

Mężczyzna przeżył upadek, trafił do szpitala. fot. FB/Straż Miejska w Łodzi
Mężczyzna przeżył upadek, trafił do szpitala. fot. FB/Straż Miejska w Łodzi

O sprawie poinformowała Straż Miejska w Łodzi. Jeden z operatorów monitoringu miejskiego zauważył niebezpieczne zdarzenie obserwując w piątek teren przy ul. Hasa w centrum Łodzi. Doszło do niego w miejscu, gdzie w przeszłości znajdowała się fabryka kapeluszy, a ostatnio działała firma produkująca m.in. kokosowe maty tapicerskie.

"Trzy osoby - kobieta i dwaj mężczyźni siedzieli na ławce, w pewnym momencie jeden z nich opuścił towarzyszy, przeszedł przez ogrodzenie i wszedł na wysoki komin, który jest nieopodal. Po chwili mężczyzna wpadł do środka komina" – przekazała Straż Miejska.

 

Kiedy na miejsce dotarł patrol Straży Miejskiej, mężczyzna był przytomny, byli też przy nim jego znajomi. Strażnicy udzielili poszkodowanemu 22-latkowi pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali go pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Sprawę przekazano policji, która będzie prowadziła postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia. (PAP)

autor: Bartłomiej Pawlak

gn/

Zobacz także

  • Użytkownik hulajnogi elektrycznej. Fot. PAP/Jakub Kamiński
    Użytkownik hulajnogi elektrycznej. Fot. PAP/Jakub Kamiński

    W centrum Sopotu będzie możliwe elektroniczne wyłączanie hulajnóg elektrycznych

  • Policjanci na służbie Fot. PAP/Albert Zawada
    Policjanci na służbie Fot. PAP/Albert Zawada
    Specjalnie dla PAP

    Spada zaufanie do policji i straży miejskiej. Sondaż IBRiS dla PAP

  • Paralizator. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Andrzej Grygiel
    Paralizator. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Andrzej Grygiel

    Fałszywy policjant zaatakował taserem strażników miejskich w Warszawie

  • Zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/Zbigniew Meissner
    Zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/Zbigniew Meissner

    Cztery egzotyczne papugi latały na podwórku przy Nowogrodzkiej. Trzy zostały złapane

Serwisy ogólnodostępne PAP