Pierwsza Dama zaprasza na dobroczynny kiermasz [WIDEO]

2022-11-26 21:05 aktualizacja: 2022-11-27, 08:18
Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda Fot. Twitter KPRP/Grzegorz Jakubowski
Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda Fot. Twitter KPRP/Grzegorz Jakubowski
Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda zaprasza na dobroczynny kiermasz organizowany przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM 4 grudnia w Warszawie - poinformowała w mediach społecznościowych Kancelaria Prezydenta RP.

Kancelaria Prezydenta opublikowała w sobotę na Twitterze wpis, do którego załączono nagranie, w którym Agata Kornhauser-Duda zaprasza do udziału w Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym organizowanym przez Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM.

"Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM organizuje w Warszawie już po raz 15 Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny. Jako jego honorowa patronka mam ogromną przyjemność zaprosić do udziału w tym wydarzeniu. Podczas zeszłorocznego bazaru zebrane środki pieniężne otrzymało kilkadziesiąt polskich organizacji charytatywnych, wspierających dzieci, seniorów, chorych i osoby niepełnosprawnych" - poinformowała w nagraniu Kornhauser-Duda.

Zachęciła do udziału w "spotkaniu ludzi dobrej woli, którzy w okresie przedświątecznym solidaryzują się z osobami cierpiącymi i borykającymi się z życiowymi problemami". "Pamiętajmy o tych, którzy oczekują na nasz gest wsparcia i pomocną dłoń. Nadchodzący czas jest wyjątkowo sprzyjającą chwilą by otworzyć serca i okazać wrażliwość na potrzeby bliźnich. Bazar oferuje szeroką gamę produktów spożywczych i rękodzieła z różnych stron świata. Możemy nabyć ciekawe i oryginalne upominki, które z pewnością ucieszą naszych bliskich i przyjaciół" - wskazała.

Kiermasz odbędzie się 4 grudnia na warszawskim Torwarze. "Pomóżmy stowarzyszeniu SHOM pomagać innym" - zaapelowała w sobotę Pierwsza Dama.(PAP)

mar/