Wojskowy śmigłowiec dołączył do poszukiwań 36-latki, która wpadła do Wieprza

2023-01-01 15:59 aktualizacja: 2023-01-01, 22:46
Wojskowy śmigłowiec dołączył w niedzielę do poszukiwań 36-latki, która w piątek razem z 10-letnim synem wpadła do rzeki Wieprz w miejscowości Chlewiska  Fot. Facebook/ straż pożarna w Lubartowie
Wojskowy śmigłowiec dołączył w niedzielę do poszukiwań 36-latki, która w piątek razem z 10-letnim synem wpadła do rzeki Wieprz w miejscowości Chlewiska Fot. Facebook/ straż pożarna w Lubartowie
Wojskowy śmigłowiec dołączył w niedzielę do poszukiwań 36-latki, która w piątek razem z 10-letnim synem wpadła do rzeki Wieprz w miejscowości Chlewiska (woj. lubelskie). Kobietę poszukują policjanci i strażacy - poinformowała w niedzielę lubelska policja.

"W dalszym ciągu poszukujemy 36-latki, która wpadła do rzeki Wieprz w powiecie lubartowskim. Na miejscu są policjanci oraz strażacy, którzy na łodzi przeczesują koryto rzeki. Dziś do poszukiwań dołączył wojskowy śmigłowiec" - poinformowała w niedzielę mł. asp. Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło ok. godz. 14 w piątek w miejscowości Chlewiska niedaleko Lubartowa. Z relacji świadków wynika, że kobieta ratowała dziecko, które wpadło do rzeki. Po blisko dwóch godzinach wyłowiono z wody 10-letniego chłopca, który trafił do szpitala. W sobotę policja przekazała, że dziecko zmarło pomimo udzielonej pomocy.(PAP)

Autor: Piotr Nowak

mar/