Shakira opublikowała wymowny noworoczny post. Wciąż przeżywa rozstanie z Pique

2023-01-02 15:20 aktualizacja: 2023-01-02, 16:27
Miniony rok nie był udany dla kolumbijskiej piosenkarki. Wszystko przez to, że zakończył się jej trwający 12 lat związek z Gerardem Pique. Choć, jak wskazuje jej najnowszy instagramowy wpis, Shakira wciąż przeżywa to rozstanie, to mimo trudnych przeżyć nie traci wiary w pogodniejszą przyszłość.

„Nawet jeśli nasze rany są nadal otwarte w tym nowym roku, czas ma ręce chirurga. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, musimy nadal ufać innym. W obliczu pogardy trzeba znać swoją wartość. Dobrych ludzi wciąż jest więcej niż tych nieprzyzwoitych. Tych, którzy odchodzą jest mniej niż tych, którzy zostają u naszego boku” – napisała w swoim noworocznym poście Shakira. Dodała dalej, że łzy i ból nie są daremne. „Nawaniają glebę, z której wyrośnie nasza przyszłość, czynią nas bardziej ludzkimi, abyśmy mimo cierpienia i złamanego serca mogli nadal kochać” – stwierdziła.

Choć w tym poście nie wspomina o sobie ani o byłym ukochanym, nietrudno zauważyć, że jest on oparty na osobistych doświadczeniach gwiazdy z minionego roku.

Rozstanie po 12 latach

W czerwcu ona i Gerard Pique ogłosili, że się rozstają po 12 latach wspólnego życia. Ta informacja była zaskoczeniem, bo przez lata ich związek uchodził za zgodny i przykładny. Jeszcze większym szokiem okazały się ujawnione przez hiszpańską prasę powody tego rozstania. Jak się okazało, Pique zdradzał Shakirę. W grudniu byli partnerzy spotkali się w sądzie, aby ustalić warunki opieki nad dwoma synami, Milanem i Sashą, którzy ostatecznie zamieszkają z artystką w Miami.

Kolumbijska piosenkarka dotąd szczędziła fanom zwierzeń na temat rozstania. Ostatni instagramowy post pokazuje jednak, że był to dla niej bolesny cios, po którym wciąż się nie podniosła. Pozostaje jej życzyć tego, by czas okazał się w jej przypadku wyjątkowo sprawnym chirurgiem. (PAP Life)

mj/