Madonna ogłosiła swoją trasę koncertową. Wiemy, kiedy i gdzie wystąpi

2023-01-18 13:15 aktualizacja: 2023-01-18, 14:04
Koncert Madonny, fot.  Alexandre Fumeron  PAP/Panoramic
Koncert Madonny, fot. Alexandre Fumeron PAP/Panoramic
Gdy Madonna usunęła ze swojego Instagrama wszystkie posty, niepotwierdzone jeszcze wówczas doniesienia zagranicznej prasy o planowanej przez nią trasie koncertowej, zdawały się być coraz bardziej oczywiste. Teraz pewne jest, że ten medialny zabieg służył właśnie temu. Madonna ogłosiła właśnie swoją tegoroczną trasę koncertową „The Celebration Tour”.

„Cztery dekady. Madonna. The Celebration Tour” – głosi napis umieszczony na ilustracji zapowiadającej tegoroczne tournee gwiazdy. W opublikowanych postach artystka zaprasza swoich fanów na doskonałą imprezę, na której wybrzmią jej największe hity, bowiem trasa będzie ukoronowaniem zeszłorocznych 40. obchodów jej scenicznej twórczości.

Madonna rozpocznie swoją trasę koncertową 15 lipca

Z informacji opublikowanej na oficjalnej stronie Madonny wiadomo, że królowa pop rozpocznie swoją trasę 15 lipca w Vancouver. W Stanach Zjednoczonych zagra 25 koncertów odwiedzając m.in. Nowy Jork, Toronto, Chicago, Miami czy Las Vegas. 14 października wystąpi na O2 Arena w Londynie. 21 października wraz z „The Celebration Tour” zawita na scenie w Antwerpii. Królową pop będzie można podziwiać także m.in.: w Kopenhadze, Sztokholmie, Lizbonie, Paryżu czy Berlinie. Polska nie jest wymieniana na tej trasie.

Według doniesień opublikowanych w piątek przez serwis Billboard, tegoroczna trasa piosenkarki: „ma być największą w jej dotychczasowej karierze i pierwszą w historii retrospektywą jej twórczości”. Tym samym po trzech latach od swojej ostatniej trasy „Madame X” Madonna oficjalnie powraca na scenę z 12. światowym tournee w karierze. (PAP Life)

mj/