Jude Law po raz siódmy został ojcem

2023-02-21 18:41 aktualizacja: 2023-02-22, 08:43
Jude Law. Fot. PAP/EPA/DAVID SWANSON
Jude Law. Fot. PAP/EPA/DAVID SWANSON
50-letni gwiazdor, jak podaje dziennik „The Sun”, doczekał się drugiego dziecka ze swoją obecną żoną, brytyjską psycholog Philippą Coan. Gwiazdor jest ojcem siedmiorga latorośli ze związków z czterema kobietami.

Informację, że rodzina Jude’a Law powiększyła się, potwierdzają zdjęcia paparazzi, które opublikował „The Sun”. Fotoreporter wypatrzył gwiazdora na lotnisku Heathrow. Towarzysząca mu żona pchała wózek z niemowlęciem. Była też z nimi starsza kobieta, prawdopodobnie niania, która prowadziła drugi wózek, z ich pierwszym wspólnym dzieckiem, urodzonym we wrześniu 2020 r. Law nie skomentował na razie doniesień dotyczących swojego kolejnego potomka.

Bez względu na to, czy plotki się potwierdzą, Law już wcześniej miał sporą gromadkę dzieci. Doczekał się dwóch synów i córki ze swoją pierwszą żoną, aktorką Sadie Frost. Ich pierworodny, Rafferty, ma 27 lat. W 2008 r. aktor miał przelotny romans z amerykańską modelką Samanthą Burke, która jest matką jego córki. Irlandzka piosenka, Catherine Harding, która urodziła mu kolejną dziewczynkę, również nie zagrzała długo miejsca u boku gwiazdora. W maju 2019 Law poślubił swoją obecną żonę, Phillipę Coan.

Aktor jest płodny także w sensie zawodowym. Pracuje aktualnie przy trzeciej części filmowej serii o Sherlocku Holmesie, w której gra Watsona. Zaangażowany jest również w film o Piotrusiu Panie, w których wciela się w złego kapitana Haka. (PAP Life)

TEMATY: