Od kilku tygodni singiel „Flowers” Miley Cyrus święci triumfy. 10 marca ukaże się jej nowa płyta

2023-03-03 18:38 aktualizacja: 2023-03-03, 18:38
Amerykańska piosenkarka Miley Cyrus. Fot. PAP/EPA/Alberto Valdes
Amerykańska piosenkarka Miley Cyrus. Fot. PAP/EPA/Alberto Valdes
Już od sześciu tygodni singiel „Flowers” Miley Cyrus święci triumfy na szczycie zestawienia Billboard. To doskonały zwiastun nadchodzącej płyty „Endless Summer Vacation”, która trafi do rąk słuchaczy 10 marca. Niedawno piosenkarka zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych listę utworów, które złożą się na jej ósmy studyjny album.

W krótkim materiale wideo zamieszczonym na Instagramie i YouTube Miley Cyrus zaprezentowała listę 13 utworów, nad którymi pracowała w ciągu ostatnich lat i które ostatecznie zamieściła na swojej nadchodzącej płycie. Przy okazji zdradziła, jakich artystów zaprosiła do współpracy przy ósmym albumie.

W nagraniu „Thousand Miles” Cyrus towarzyszy Brandi Carlile, do pracy nad utworem „Muddy Feet” piosenkarka zaprosiła Się. Poza wymienionymi piosenkami na krążku znajdą się również utwory: „Flowers” - singiel promujący całe wydawnictwo, „Jaded”, „Rose Colored Lenses”, „You”, „Handstand”, „River”, „Violet Chemistry”, „Wildcard”, „Island”, „Wonder Woman” i demo singla „Flowers”.

„Endless Summer Vacation” to pierwsza płyta Cyrus wydana od czasu „Plastic Hearts” z listopada 2020 roku. Zapowiadając na początku roku swoje nowe wydawnictwo artystka wyznała, że całość jest zarówno listem miłosnym do Los Angeles, jak również "odzwierciedleniem siły, którą znalazła skupiając się zarówno na swojej fizycznej, jak i psychicznej kondycji”. (PAP Life)
gn/