Harry Styles i Emily Ratajkowski nową parą show-biznesu

2023-03-28 20:46 aktualizacja: 2023-03-29, 09:50
Harry Styles i Emily Ratajkowski. Fot. EPA/ANDY RAIN/GUILLAUME HORCAJUELO
Harry Styles i Emily Ratajkowski. Fot. EPA/ANDY RAIN/GUILLAUME HORCAJUELO
Lotem błyskawicy obiegło media wykonane z ukrycia nagranie wideo, na którym widać, jak Harry Styles i Emily Ratajkowski wymieniają czułe pocałunki w Tokio. Uruchomiło to lawinę spekulacji na temat tego, czy rozchwytywany piosenkarz i topowa modelka, są już parą. Pikanterii sprawie dodaje to, że Ratajkowski jest koleżanką byłej partnerki Stylesa, aktorki i reżyserki Olivii Wilde.

Nagranie opublikowane na stronie internetowej dziennika „Daily Mail” pokazuje, jak Harry Styles i Emily Ratajkowski oddają się namiętnym pocałunkom i tańcom na ulicy Tokio, po koncercie byłej gwiazdy zespołu One Direction. Sprawiali wrażenie, jakby zupełnie nie przejmowali się tym, że ktoś mógłby ich wypatrzeć. 

29-letni Brytyjczyk i o trzy lata od niego starsza Amerykanka o polskich korzeniach od premiery tego wideo nie zabrali jeszcze publicznie głosu na temat charakteru relacji, jaka ich łączy. Choć wiadomo, że od lat Styles był zafascynowany Ratajkowski - w 2014 r. w wywiadzie dla meksykańskiej stacji Telehit, pytany o to, kto najbardziej podoba mu się ze świata show biznesu, odparł, że właśnie ona.

Według ustaleń „The Sun”, Harry i Emily pogłębiają swoją znajomość „od tygodni”. „W tym roku spędzili ze sobą trochę czasu poza zasięgiem opinii publicznej i cieszą się swoim towarzystwem, jak tylko mogą, gdy Harry jest w trasie” – czytamy. 

W połowie ubiegłego roku Ratajkowski rozstała się ze swoim mężem, producentem filmowym Sebastianem Bear-McClardem, z którym ma syna. Spekulowano, że powodem rozstania były jego notoryczne zdrady. Od tamtej pory modelka spotykała się m.in. z Bradem Pittem oraz komikami Petem Davidsonem i Erickiem Andre. 

Z kolei Styles w listopadzie zakończył ponad dwuletni związek z Olivią Wilde. Wcześniej, wybuch uczuć między piosenkarzem i aktorką zbiegł się w czasie z rozpadem jej małżeństwa. Zarzucano jej, że porzuciła swojego wieloletniego partnera, aktora Jasona Sudeikisa i ich dwoje dzieci, dla 10-lat młodszego gwiazdora estrady. W obronie Wilde, na łamach brytyjskiego Elle, stanęła wtedy… Ratajkowski. O tym, że obie kobiety łączą koleżeńskie relacje, a przynajmniej łączyły, świadczy też to, że w ubiegłym roku bawiły się razem w pierwszym rzędzie na koncercie Stylesa w Paryżu. (PAP Life)

mmi/