O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje 52-letni pracownik

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci pracownika na budowie w Bydgoszczy, podczas prowadzonych w poniedziałek prac ziemnych z użyciem koparki. Zatrzymany został operator koparki, który był nietrzeźwy - poinformowała kom. Lidia Kowalska z bydgoskiej policji.

Tragiczny wypadek na budowie Fot. KMP Bydgoszcz
Tragiczny wypadek na budowie Fot. KMP Bydgoszcz

Do wypadku doszło na budowie przy pl. Weyssenhoffa. Zginął 52-letni pracownik.

Policja zatrzymała 36-letniego operatora koparki, który w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało 0,8 prom. alkoholu w organizmie. W szpitalu mężczyźnie została pobrana krew do badań laboratoryjnych.

Na miejscu wypadku przeprowadzone zostały oględziny. Przesłuchano również świadków i zabezpieczono materiał dowodowy.

"W sprawie prowadzone będzie postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tragicznego zdarzenia" - zaznaczyła kom. Kowalska. (PAP)

autor: Jerzy Rausz

mar/
 

Zobacz także

  • Tomasz U. Fot. PAP/Paweł Supernak
    Tomasz U. Fot. PAP/Paweł Supernak

    Dziś ma zapaść wyrok w procesie dotyczącym wypadku na moście Grota-Roweckiego

  • Premier Donald Tusk. Fot. PAP/	Roman Zawistowski
    Premier Donald Tusk. Fot. PAP/ Roman Zawistowski

    Premier Tusk miał wypadek na stoku. "To miał być wymarzony weekend"

  • Karetka pogotowia. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Łukasz Gągulski
    Karetka pogotowia. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Łukasz Gągulski

    W szpitalu zmarł 13-latek, który jadąc na nartach, uderzył w armatkę śnieżną

  • Stok narciarski, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Piotr Polak
    Stok narciarski, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Piotr Polak

    Wypadek na stoku narciarskim w Krynicy-Zdroju. 13-latek uderzył w armatkę śnieżną

Serwisy ogólnodostępne PAP