O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Awantura właścicieli psów. Jeden mężczyzna uderzył drugiego pałką teleskopową

Policjanci z warszawskiego Żoliborza przedstawili zarzuty 45-letniemu właścicielowi psa, który pałką teleskopową uderzył innego właściciela psa - poinformowała w piątek PAP nadkom. Elwira Kozłowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

Fot. PAP/Adam Ciereszko
Fot. PAP/Adam Ciereszko

Więcej

Agenci CBA podczas doprowadzenia do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu zatrzymanych, powiązanych ze sprawą Romana Giertycha i Ryszarda K. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Agenci CBA podczas doprowadzenia do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu zatrzymanych, powiązanych ze sprawą Romana Giertycha i Ryszarda K. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Syn biznesmena Ryszarda K. usłyszał zarzuty po pobiciu dziennikarza

Rzeczniczka żoliborskich policjantów w rozmowie z PAP przekazała, że do zdarzenia doszło na ulicy Jelinka. Według informacji policji, pomiędzy dwoma właścicielami psów doszło do awantury po tym, jak ich psy się pogryzły. "W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyjął pałkę teleskopową i uderzył drugiego mężczyznę w głowę" - powiedziała policjantka.

Policja interweniowała w trakcie awantury właścicieli psów

"Pokrzywdzony od razu powiadomił o całej sytuacji patrol policji przechodzący w pobliżu.  Funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego właściciela psa, a pałkę teleskopową znalezioną w śniegu zabezpieczyli" - tłumaczyła.

Wskazała, że zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty za naruszenie czynności narządu ciała powyżej siedmiu dni. Może mu za to grozić do pięciu lat więzienia. (PAP)

Autor: Bartłomiej Figaj

kgr/
 

Zobacz także

  • Ilustracyjne Fot. PAP/EPA/ANATOLY MALTSEV
    Ilustracyjne Fot. PAP/EPA/ANATOLY MALTSEV

    Wielka Brytania: spacer jamników w świątecznych strojach [WIDEO]

  • Włodzimierz Czarzasty Fot. PAP/Piotr Nowak
    Włodzimierz Czarzasty Fot. PAP/Piotr Nowak

    Marszałek o ustawie łańcuchowej: w przypadku nieodrzucenia weta - ta sprawa wróci

  • Buldog francuski w pociągu Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik
    Buldog francuski w pociągu Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik

    Kolej na zwierzęta! Coraz więcej podróżnych rusza w trasę z pupilami

  • Bezpańskie psy w Stambule, fot. PAP/EPA/TOLGA BOZOGLU
    Bezpańskie psy w Stambule, fot. PAP/EPA/TOLGA BOZOGLU

    Władze Stambułu wprowadziły zakaz. Chodzi o bezpańskie psy

Serwisy ogólnodostępne PAP