Prezydent o meczu Polska-Szwecja: zawsze kibicuję za naszymi i wierzę w to, że wygrają

2021-06-21 18:04 aktualizacja: 2021-06-21, 20:19
Prezydent Andrzej Duda (C) podczas udziału w akcji „sprzątaMY” na terenie Szkółki Leśnej w Skierdach (nadleśnictwo Jabłonna) Fot. PAP/Paweł Supernak
Prezydent Andrzej Duda (C) podczas udziału w akcji „sprzątaMY” na terenie Szkółki Leśnej w Skierdach (nadleśnictwo Jabłonna) Fot. PAP/Paweł Supernak
Zawsze kibicuję za naszymi i wierzę w to, że wygrają - powiedział prezydent Andrzej Duda, pytany w poniedziałek przez dziennikarzy o środowy mecz Polska-Szwecja.

Po remisie z Hiszpanią 1:1 w Sewilli polska reprezentacja piłkarska wciąż ma szanse na awans do 1/8 finału Mistrzostw Europy. Jeśli Polacy wygrają ostatni mecz fazy grupowej ze Szwecją, wówczas wyjdą z grupy.

Prezydent pytany, czy będzie oglądał mecz Polska-Szwecja, zapewnił, że będzie chciał obejrzeć i zawsze kibicuje reprezentacji.

Pozytywnie odniósł się do zremisowanego przez piłkarzy meczu z Hiszpanią. "Z wielką satysfakcją przyjąłem to, że się chłopaki zmobilizowali, bo ja na nich liczyłem, że się zmobilizują" - mówił prezydent.

"To była walka. Może byśmy pewnie chcieli, żeby jeszcze lepiej grali, ale mają jeszcze jeden mecz, nie wątpię w to, że będą chcieli dać z siebie wszystko" - dodał.

Prezydent pytany, jaki wynik w meczu ze Szwecją obstawia, odparł, że zawsze kibicuje reprezentacji.

"Zawsze kibicuję za naszymi i wierzę w to, że wygrają" - dodał. (PAP)

Autor: Mateusz Roszak, Marcin Chomiuk

io/