Prezydent: CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego

2021-09-13 15:11 aktualizacja: 2021-09-13, 18:17
Prezydent RP Andrzej Duda. Fot. Kancelaria Prezydenta/twitter
Prezydent RP Andrzej Duda. Fot. Kancelaria Prezydenta/twitter
CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był zwolennikiem państwa uczciwego i uporządkowanego - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości nadania Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

W poniedziałek prezydent wziął udział w uroczystości nadania Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.
Prezydent: dziękuję CBA za budowanie porządnego, uczciwego państwa.

Jak podała Kancelaria Prezydenta, podczas uroczystości prezydent Duda dziękował za to, że ten ośrodek swoją nazwą i patronatem będzie już na zawsze przypominał o śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim.

Prezydent wskazywał, że Lech Kaczyński chciał, aby podczas seminariów lucieńskich spotykali się ludzie o różnych poglądach, aby była to prawdziwa debata.
"CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był zwolennikiem państwa uczciwego i uporządkowanego. Cieszyłby się, że ta służba ma teraz tutaj swój ośrodek" - mówił Andrzej Duda, cytowany przez KPRP.(PAP)

autorka: Aleksandra Rebelińska

kgr/