CBA szuka przyszłych agentów na targach pracy w Warszawie, Krakowie i Katowicach

2021-10-06 07:53 aktualizacja: 2021-10-06, 10:55
Fot. PAP/Marcin Bielecki
Fot. PAP/Marcin Bielecki
Specjaliści z branży informatycznej, eksperci ds. bezpieczeństwa, analitycy, infobrokerzy – to osoby, które mają szansę znaleźć zatrudnienie lub podjąć służbę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. W środę biuro weźmie udział w targach pracy w Warszawie, a w kolejnych dniach także w Krakowie i Katowicach.

Wydział Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego przekazał PAP, że 6 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie biuro po raz pierwszy weźmie udział w targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days. CBA znajdzie się wśród wielu firm, także o światowej renomie.

"To doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z ekspertami CBA i uzyskania informacji dotyczących służby i pracy w Biurze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powiązaniem swojej kariery z naszą służbą, a szczególnie specjalistów IT, specjalistów do spraw bezpieczeństwa, administratorów sieci informatycznej, analityków, infobrokerów oraz kontrolerów" – zachęca CBA.

Biuro zdecydowało się na aktywną metodę poszukiwania kandydatów do służby

Centralne Biuro Antykorupcyjne przekazało PAP, że Biuro zdecydowało się na aktywną metodę poszukiwania kandydatów do służby i pracy, ponieważ "minęły już czasy, kiedy służba mogła publikować informacje o prowadzonej rekrutacji tylko na oficjalnej stronie internetowej".

"Kanałów docierania do kandydatów jest coraz więcej, stąd nasza obecność na targach pracy Absolvent Talent Days. Poszukujemy osób, które chcą zrealizować marzenia o ciekawej, rozwijającej i pełnej wyzwań pracy lub służbie" – poinformował Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

Targi pracy dla absolwentów odbywają się w Warszawie 6 października. 12 października Absolvent Talent Days organizowane jest w Krakowie w ICE Kraków Congress Centre, oraz 14 października w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Warunkiem uczestnictwa w Targach jest pobranie darmowego biletu ze strony https://www.absolvent.pl/talentdays. (PAP)

Autorka: Hanna Dobrowolska

dsk/