Gowin cały czas w szpitalu. Rzecznik Porozumienia zdradził, jak czuje się polityk

2021-12-04 13:23 aktualizacja: 2021-12-04, 13:39
Fot. PAP/Łukasz Gągulski
Fot. PAP/Łukasz Gągulski
Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu, czuje się dobrze. Mam nadzieję, że niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane – powiedział PAP rzecznik koła Parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.

"Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu. Rozmawiałem z nim dzisiaj - czuje się dobrze. Jestem przekonany, że niedługo sam będzie mógł mówić o swoim stanie zdrowia" – powiedział w sobotę PAP Strzeżek.

Pytany czy niedyspozycja Jarosława Gowina wpłynęła w jakikolwiek sposób na działanie władz partii i czy w związku z tym szykowane są jakiekolwiek zmiany, Strzeżek zaprzeczył. "Nikt z nas nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina" – zadeklarował.

"Mam nadzieję, że Gowin niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane. Czekamy na niego wszyscy razem w Porozumieniu" – zapewnił rzecznik.

24 listopada rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że "od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu". Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania, ale wyraziła nadzieję, że wkrótce uczyni to sam Jarosław Gowin. (PAP)

Autor: Szymon Kiepel

mmi/