Włochy: w dniach od 30 maja do 2 czerwca na targach RiminiWellness spotkają się przedstawiciele międzynarodowej branży fitness

2019-05-23, 08:59 aktualizacja : 2019-05-23, 09:01
Italian Exhibition Group (IEG) - logo
Italian Exhibition Group (IEG) - logo
Firmy, delegacje i goście z 80 krajów wezmą udział w wielkiej imprezie dla branży fitness, wellness i sportu.

Wydarzenia zaplanowane w ramach imprezy to m.in. Dzień Trenera Personalnego i Kongres Business to Business zorganizowane przez EuropeActive – europejskie stowarzyszenie non-profit zrzeszające podmioty z branży fitness.

RIMINI, Włochy, 23 maja 2019 r. /PRNewswire/ - W dniach od 30 maja do 2 czerwca w Rimini będą gościć przedstawiciele ponad 400 firm, biorąc udział w wielkich targach branży fitness, wellness, sportowej, kulturystycznej i zdrowego odżywiania. Wydarzenie odbędzie się zarówno w halach, jak i w plenerze, na łącznej powierzchni 170 tys. m2. Dzięki podjętej w tym roku współpracy z Włoską Agencją Handlu (ITA) oraz programowi dla nowych przedsiębiorców – z Hiszpanii oraz krajów Zatoki Perskiej i Europy Północnej – tegoroczna, XIV edycja RiminiWellness będzie wydarzeniem o najbardziej międzynarodowym zasięgu w wieloletniej historii targów.

Prominentni uczestnicy reprezentujący branżę przybędą również z Bułgarii, Irlandii. Polski, Tunezji, Rosji, Ukrainy, Węgier, Czech, Portugalii, Turcji i Izraela. W targach RiminiWellness, organizowanych przez Italian Exhibition Group (IEG), wezmą udział goście z 80 krajów (wystawcy, delegacje i odwiedzający).

Program obejmuje ok. 200 konferencji, spotkań i konsultacji w ramach sekcji dla profesjonalistów, 1,5 tys. godzin wykładów i warsztatów i niezliczonych wydarzeń, konkurencji i imprez organizowanych wzdłuż całego, ponad 20-kilometrowej riwiery Rimini.

Z biegiem lat targi RiminiWelness, jako impreza o szczególnym znaczeniu dla odwiedzających, przedstawicieli branży i specjalistów, stały się najważniejszym, z niecierpliwością wyczekiwanym forum wymiany doświadczeń, w ramach którego odbywają się premiery rynkowe i prezentacje wszystkich nowości. Rimini to dziś miejsce spotkań ludzi biznesu, kultury i wielu innych dziedzin. Przedstawiciele branży, kupujący, prezenterzy i dziennikarze przybędą tu z różnych części globu, dzięki czemu wydarzenie to po raz kolejny da wielu przedsiębiorcom okazję do spotkań i kontaktów na szczeblu międzynarodowym.

To właśnie międzynarodowy charakter będzie motywem przewodnim Kongresu Business to Business – imprezy dla przedsiębiorców z branży fitness organizowanej przez EuropeActive z siedzibą w Brukseli – europejskie stowarzyszenie non-profit zrzeszające podmioty z tej branży. Prelegenci Kongresu to m.in. Olga Burkova, dyrektor World Class Russia. Podczas Dnia Trenera Personalnego, w całości poświęconego specjalistom z branży, prelekcje wygłoszą m.in. Francesco Bertiato, przewodniczący Wellness Institute, Laura Hoggins, która zabierze głos w imieniu WIFA (Stowarzyszenie Kobiet Branży Fitness), Alexis Batrakoulis, laureat nagrody IDEA dla najlepszego trenera personalnego roku 2018 oraz Igor Castiglia, prezenter i prelegent zapraszany na najważniejsze konwencje branżowe.

Informacje: en.riminiwellness.com

Źródło: Italian Exhibition Group (IEG)

KONTAKT:

kierownik biura prasowego: Marco Forcellini

Kontakt dla prasy zagranicznej:

tel. +39-0541-744814

Silvia Giorgi

e-mail: silvia.giorgi@iegexpo.it   

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/890857/RiminiWellness_Logo.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/723307/Italian_Exhibition_Group_Logo.jpg

Źródło informacji: PR Newswire