Small Giant Games ogłasza epickiej skali rozbudowę przebojowej gry Empires & Puzzles

2019-06-18, 15:00 aktualizacja : 2019-06-18, 15:07
Nowe elementy gry to możliwość wielokrotnej aktualizacji bazy, zwiększenie liczby poziomów w trybie fortecy oraz nowy budynek zwany Wigwamem Łowców.

SAN FRANCISCO - (BUSINESS WIRE) - Small Giant Games (dalej “Small Giant”), spółka zależna Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłasza epickiej skali rozbudowę gry Empires & Puzzles. Rozbudowa, motywowana zapotrzebowaniem zgłaszanym przez graczy, zawiera istotne aktualizacje bazy, w tym zwiększenie maksymalnej liczby poziomów w trybie fortecy z 20 do 21 oraz zaawansowane wersje kopalń, farm, magazynów i domów. W grze pojawia się również zupełnie nowy budynek – Wigwam Łowców – umożliwiający graczom tworzenie nowych przedmiotów bitewnych.

„Od chwili dołączenia do rodziny Zynga w zeszłym roku zespół Small Giant nie przestaje imponować nam swoją pomysłowością w zakresie innowacji wprowadzanych do gry Empires & Puzzles, która jest kamieniem węgielnym naszego portfolio gier. Rozbudowa, która mogła powstać dzięki zaangażowaniu zapalonych graczy, pokazuje oddanie naszego zespołu w tworzenie rozwiązań gwarantujących najwyższej klasy rozrywkę dla społeczności graczy Empires & Puzzles” – powiedział Bernard Kim, prezes ds. działań wydawniczych w firmie Zynga.

Zynga przejęła spółkę Small Giant z siedzibą w Helsinkach w styczniu 2019 r. Spółka Small Giant przyniosła ze sobą doświadczony zespół programistów i kolejną serię gier do portfolio usług na żywo Zynga w postaci gry Empires & Puzzles, która łączy przystępne rozgrywki Match-3 z innymi elementami gry, takimi jak gromadzenie bohaterów, budowanie bazy i zawiązywanie sojuszy.

Od debiutu w 2017 roku gra Empires & Puzzles została pobrana ponad 34 miliony razy i osiągnęła pozycję nr 1 w 57 krajach w sklepie Apple App Store i 24 krajach w Google Play. Przebojowy tytuł znalazł się również w pierwszej dziesiątce światowych list bestsellerów sprzedawanych w 124 krajach w sklepach Apple Store i Google Play.

Ostatnia rozbudowa gry Empires & Puzzles to przede wszystkim dzieło Sofii Vanhanen, jednej z najbardziej utalentowanych programistek w zespole. Dwudziestoletnia Vanhanen należy do młodej generacji kobiet pracujących w branży gier mobilnych. Vanhanen dołączyła do Small Giant po ukończeniu studiów w dziedzinie informatyki, będąc już zapalonym graczem Empires & Puzzles.

„Praca nad grą, którą się pasjonujesz, to spełnienie marzeń. Będąc oddaną fanką gry, mogłam spojrzeć na grę z perspektywy gracza, aby wdrożyć nowe pomysły, które nasi gracze pokochają. Nie mogę się doczekać, aby poznać opinie fanów na temat zmian wprowadzonych do gry” – powiedziała Sofia Vanhanen.

Nota edytorska

Zdjęcia i materiały wideo: https://app.box.com/s/wyywt4moif6gqj4v062gvogrysxfwc1i

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak: CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ i Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze i Facebooku.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące m.in przyszłych planów rozbudowy i aktualizacji gry Empires & Puzzles. Wypowiedzi takie cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń jak „perspektywa”, „przewidywany” „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „przewiduje”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Wykonanie lub powodzenie działań zawartych w takich wypowiedziach prognozujących wiąże się ze znacznym ryzykiem, niepewnością i założeniami. Nie należy nadmiernie polegać na prognozach, które opierają się na informacjach dostępnych w dniu publikacji niniejszego komunikatu. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji wypowiedzi prognozujących. Dalsze informacje na temat czynników ryzyka, wątpliwości i założeń są lub będą opisane bardziej szczegółowo w naszych publicznie dostępnych sprawozdaniach składanych na potrzeby Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych („SEC"), których kopie można uzyskać odwiedzając naszą stronę internetową poświęconą relacjom inwestorskim: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Sarah Ross

tel. (310) 924-1404

e-mail: sarah@zynga.com

-

Kenny Johnston

tel. (602) 999-1890

e-mail: kjohnston@zynga.com

-

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

ONE PR Studio (Zynga w USA)

tel. (510) 893-3271

e-mail: zynga@oneprstudio.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.
Źródło informacji: Business Wire