Piosenka „Get Schwifty” z serialu Rick and Morty zabrzmi w popularnej grze Zingi „Merge Dragons”

2019-11-22, 14:01 aktualizacja : 2019-11-22, 14:06
Businses Wire
Businses Wire
Postaci z nagradzanego serialu przejmują grę w ramach specjalnego wydarzenia.

San Francisco - (BUSINESS WIRE) - Spółka Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dzisiaj zawarcie umowy licencyjnej ze studiem Adult Swim, na podstawie której postaci z serialu Rick and Morty, zdobywcy nagrody Emmy, pojawią się w grze Merge Dragons! produkcji Gram Games. Rick i Morty pojawią się w tej logicznej grze przygodowej w ramach specjalnego wydarzenia na żywo, które startuje 22 listopada 2019 r. Szykuje się niezłe taśtanko!

Dzięki tej współpracy Rick i Morty pojawią się w specjalnych wydarzeniach związanych z grą Merge Dragons!, w których gracze zdobywają nagrody za zdejmowanie klątwy z ziemi i gromadzone punkty. Rick i Morty grają w Merge Dragons!, przenikając do jej świata, żeby znaleźć kamień Stone of Reckoning, przedmiot o dużej mocy, który otwiera wrota do zakazanych światów. W rezultacie Rick i Morty lądują w Dragonii, świecie Merge Dragons!, co może oznaczać tylko jedno – solidną porcję super-naukowego zamieszania.

„Bardzo spodo-łaba-łaba-dab-dab nam się pomysł przybycia Ricka i Morty’ego do Dragonii, biorąc pod uwagę ich napięty międzygalaktyczny terminarz – powiedział Bernard Kim, President of Publishing w Zynga. – Jako wielcy fani serialu jesteśmy zaszczyceni możliwością wprowadzenia interakcji między Rickiem i Mortym oraz graczami ku uciesze zarówno fanów serialu, jak i samej gry. Kto nie chciałby zobaczyć, jak ewoluuje Smok Rick?”

Grę Merge Dragons! można pobrać za darmo w App Store na urządzenia iPhone i iPad, a także w Google Play. Więcej informacji o Merge Dragons! znajduje się na kanałach społecznościowych gry na
Twitterze, Facebooku,
Instagramie i YouTubie.

Informacja wydawcy:

Dodatkowe materiały promocyjne dotyczące gry „Merge Dragons!” można zobaczyć tutaj.

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ i Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze i Facebooku.

Gram Games

Gram Games jest producentem gier na urządzenia mobilne, zaangażowanym w dostarczanie wysokiej jakości gier społecznościowych, które poprzez granie tworzą prawdziwe więzi. Firma została założona w 2012 roku, a w roku 2018 przejęta przez spółkę Zynga. Gram Games zbudowała zespół specjalistów z branży skupionych na tworzeniu wciągających gier na platformy mobilne w studiach w Londynie i Stambule. Stworzył on takie tytuły jak „Merge Dragons!” czy „1010!”. Więcej informacji znajduje się na stronie www.gram.gs.

Galeria zdjęć i multimediów pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/52133809/en

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Jonathan Lopera

e-mail: jlopera@zynga.com

-

Iga Kowacka

e-mail: ikowacka@zynga.com

-

Kjell Vistad

Jeffrey Fong

ONE PR Studio (Zynga w USA)

e-mail: zynga@oneprstudio.com

tel. (510) 893-3271

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.