Zihaad Wells powraca do True Religion Apparel jako dyrektor kreatywny

2019-12-09, 15:34

MANHATTAN BEACH, Kalif.--(BUSINESS WIRE)-- Spółka True Religion Apparel, Inc. ogłosiła dziś, że Zihaad Wells został mianowany nowym dyrektorem kreatywnym i obejmie stanowisko ze skutkiem natychmiastowym. W latach 2006-2017 Wells pełnił funkcję wiceprezesa ds. projektów w True Religion Apparel, zaś w ostatnich latach był wiceprezesem ds. projektów i działań kreatywnych w AG Jeans. W ramach objętego stanowiska będzie odpowiedzialny za projektowanie produktów, marketing i kierowanie działaniami kreatywnymi marki. Jego bezpośrednim przełożonym będzie dyrektor generalny Michael Buckley.

Zihaad Wells posiada dogłębną znajomość branży markowej odzieży i produktów dżinsowych z zakresu sprzedaży hurtowej, detalicznej i e-handlu. Jego trwająca od ponad 20 lat kariera zawodowa rozpoczęła się w europejskich oddziałach Levi’s, gdzie pracował nad tworzeniem takich kolekcji jak Levi’s Red i Levi’s Vintage. Szeregi True Religion Apparel zasilił po raz pierwszy w 2006 roku.

Dyrektor generalny Michael Buckley powiedział: „Z wielką radością i dumą ponownie witamy Zihaada Wellsa w zespole True Religion Apparel. Zihaad jest jednym z wiodących twórczych umysłów w branży odzieży dżinsowej i sportowej”.

Odnosząc się do powierzonej mu funkcji, Zihaad Wells powiedział: „Jestem ogromnie podekscytowany powrotem do True Religion w charakterze dyrektora kreatywnego. Czuję się, jakbym wracał do domu. Cieszy mnie perspektywa współpracy z Michaelem i całym zespołem oraz możliwość ponownego zagłębienia się w swoiste DNA - odzwierciedlające doskonałą równowagę pomiędzy tradycją a nowoczesnością odzieży dżinsowej - które uczyniło True Religion tak wyjątkową marką”.

True Religion Apparel, Inc.

Spółka True Religion zaistniała w sektorze odzieży dżinsowej w Los Angeles w 2002 r., wprowadzając nowatorski krój klasycznych dżinsów z pięcioma kieszeniami. Styl, jaki charakteryzował nowy pięcioigłowy ścieg True Religion z dwoma szwami na cal został natychmiast dostrzeżony i uznany za unikatowy w skali światowej. Marka True Religion nawiązuje do wyjątkowości, jaka tkwi w każdym z nas. Na całym świecie ubrania tej marki noszą sportowcy, muzycy i artyści, którym zależy na podkreśleniu własnego stylu. W ofercie dżinsów True Religion można znaleźć bogactwo kultowych stylów odzieży dżinsowej i sportowej dla kobiet, mężczyzn i dzieci w najwyższej klasy wykonaniu.
 
Wersja źródłowa komunikatu dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191209005232/en/

Źródło: True Religion Apparel, Inc.

KONTAKT:

True Religion:

Kate Kaminsky

e-mail: kate@michelemariepr.com

tel. 646.863.3923

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.