Believe your way. Uwierz w swoją drogę. Ta książka może odmienić Twoje życie zawodowe i nie tylko...

2019-12-17, 09:08 aktualizacja : 2019-12-17, 09:09
Kongres Biznesu (1)
Kongres Biznesu (1)

Zastanawiasz się nad noworocznym prezentem, który będzie wartościowy?

Instytut Europejskiego Biznesu oraz Klub Nowoczesnego Biznesu zapraszają do Warszawskiego Domu Technika w dniu 17 grudnia 2019 roku na prezentację książki dr Kseni Alpern, coacha pt. „Believe Your Way. 7 kroków do rozwoju Twojej kariery zawodowej”.

Książka jest o tym, jak dokonywać słusznych decyzji, trafnych wyborów oraz dobrych zmian. W życiu zawodowym i nie tylko.

Znasz to uczucie, gdy nie możesz rano wstać z łóżka? Ściska Cię w żołądku, serce wali, a w głowie kłębią się tysiące myśli? Wiesz, że coś jest nie tak, podświadomie wiesz nawet dokładnie co, ale tak bardzo nie chcesz dopuścić tego do swojej świadomości?

To znak, że zagłuszasz na ten najważniejszy głos.

Dzięki idei „Believe your way” nauczysz się słuchać samego siebie.

Dowiesz się, czego pragniesz skrycie.

I wreszcie po to sięgniesz - by zacząć życie pełne sukcesów i spełnienia.

Autorka książki zaprasza Cię w podróż w głąb siebie i pomoże Ci rozwinąć Twoje życie zawodowe. Na stronach publikacji w formie treningu dowiesz się, jak pracować nad rozwojem swojej kariery. Poznasz zasady, z pomocą których będziesz mógł lepiej zrozumieć siebie, odkryć czego pragniesz, co i jak możesz osiągnąć w przyszłości.

„Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, tym co pomogło w rozwoju osobistym i osiągnięciu dzisiejszych wyników” - zachęca dr Ksenia Alpern.

Znajdziesz tu również historie ludzi, którzy podjęli ważne życiowe decyzje, dokonali zmian i żyją w harmonii z samym sobą i ze światem. Dzięki książce poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci przeanalizować Twoją obecną sytuację i pozwolą spojrzeć na to, gdzie zmierzasz z innej perspektywy.

Dzięki książce otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci poruszać się pewnym krokiem w drodze do pomyślnego rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Ta książka to Twój idealny prezent pod choinkę.

Ksenia Alpern – doktor nauk humanistycznych, wykładowca, coach i mówca motywacyjny, ekspert w dziedzinie kreowania kariery oraz biznesu. 

KONTAKT: 

tel. 605 204 046 

e-mail: ksenia.alpern@gmail.com

www.kseniacoaching.com

FB, Instagram, LinkedIn: Ksenia Coaching

Źródło informacji: Kongres Biznesu
 

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne