Trade360 wprowadza na rynek nową platformę tradingową

2020-08-03, 10:00
Nowa platforma obejmuje narzędzia do wyboru dźwigni oraz symulator zysków i strat.

LONDYN, 3 sierpnia 2020 r. /PRNewswire/ -- Międzynarodowy dostawca usług tradingowych firma Trade360 ogłosiła dziś natychmiastową dostępność nowej platformy tradingowej obejmującej duży zakres nowych funkcji i nowy interfejs użytkownika, dzięki któremu każda transakcja wymaga zaledwie 2 kroków.

„Rozwój w branży tradingu CFD i większe zapotrzebowanie ze strony zaangażowanych i obeznanych na rynku użytkowników doprowadziły do powstania nowych wymagań w stosunku do ograniczonych platform w przeglądarkach” – skomentował rzecznik firmy Jon Richard.

Innowacje przede wszystkim

Nowa platforma Trade360 obejmuje ponad 100 wskaźników technicznych i narzędzi do wykresów, a także możliwość ustawiania konkretnej dźwigni dla każdej pozycji bez konieczności kontaktu z managerem konta. Inną nową funkcją jest wyjątkowy symulator zysków i strat, który natychmiastowo ocenie cele na podstawie spreadu.

Jednak prawdopodobnie najważniejszą nową funkcją jest ochrona IndividualDeal – możliwość wykupienia ubezpieczenia przy otwieraniu pozycji. To i inne innowacyjne rozwiązania mają pojawić się w drugiej fazie produktu.

Pozytywny wpływ na klientów

Po 18 miesiącach pracy produkt dostępny był w wersji beta fazy pierwszej przez 3 miesiące. W trakcie tego okresu użytkownicy wyrażali niczym nieobwarowane pozytywne opinie na temat łatwości użycia i wydajności praktycznej platformy.

„To niesamowite, ile udało nam się umieścić na panelu startowym bez przytłaczającego efektu. Po jednym kliknięciu ma się pogląd na wykres z wszystkimi narzędziami, można zaktualizować konto, otworzyć pozycję ze stopami i limitami. Do tego wszystko jest bardzo intuicyjne. Jestem dumny z tego produktu i mojej w nim roli – entuzjastycznie skomentował ambasador marki Steve Smith.

Zawsze na górze, nigdy nie w dołku

Nowa platforma została wprowadzona na rynek tuż po ostatniej nagrodzie AtoZ i innowacjach w produktach Trade360.

„W naszej firmie nie możemy pozwolić sobie na przerwę ani na chwilę. Konkurencja na rynku usług finansowych nieprzerwanie nasila się, a Trade360 wyróżnia technologia – wyjaśnił Jon Richards. – Nasze rozwiązanie CrowdTrading będzie także nieodłącznym elementem nowej platformy. Użytkownicy polegają na tym narzędziu niemal w takim samym stopniu, jak na szybkiej analizie technicznej na platformie. Jestem przekonany, że ciągle jesteśmy jedyną firmą na rynku zapewniającą dostęp do niezawodnego wskaźnika nastrojów, który jest źródłem natychmiastowych i aktualnych danych na temat działań użytkowników w całej społeczności tradingowej” – dodał rzecznik.

Dostępność produktu

Nowa platforma Trade360 jest dostępna od ręki bez konieczności pobierania plików na zaktualizowanej stronie. Użytkownicy mogą także uzyskać dostęp do w pełni funkcjonalnej wersji mobilnej na tablety i telefony komórkowe w Play Store Google i Appstore Apple.

Założona w 2013 r. firma Trade360 to wiodący dostawca usług tradingu CFD objęty regulacjami w Unii Europejskiej i Australii. Firma zapewnia szeroki zakres produktów i usług opracowanych w celu wyrównania szans w zakresie finansów przez zapewnianie traderom indywidualnym i zawodowym narzędzi i wsparcia koniecznych do działania na rynkach finansowych.

W Europie Trade360 to zarejestrowana marka CrowdTech Ltd., firmy zatwierdzonej i objętej regulacjami Komisji Papierów Wartościowych i Giełd na Cyprze. Numer licencji: 202/13, zarejestrowany adres: 116 Gladstonos, M. Kyprianou House, 3rd & 4th Floors, 3032, Limassol, Cypr.

Trade 360 Australia to nazwa handlowa Sirius Financial Markets Ltd (ABN # 36 142 189 384), firmy objętej regulacjami ASIC i posiadającej licencję do świadczenia usług finansowych w Australii zgodnie z Australijską Licencją Usług Finansowych (AFSL) numer 439907.

Dodatkowe informacje o produkcie: https://trade360.com

Ostrzeżenie o ryzyku. Obrót narzędziami pochodnymi OTC wiąże się z wysokim poziomem ryzyka co do kapitału. Należy obracać wyłącznie kapitałem, który można stracić. Obrót narzędziami pochodnymi OTC może nie odpowiadać wszystkim inwestorom, dlatego też należy w pełni zrozumieć powiązane z tymi działaniami ryzyko i, jeżeli to konieczne, uzyskać niezależną poradę. Informacje przedstawione na stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie biorą pod uwagę celów, sytuacji finansowej i potrzeb użytkowników. Przed przeprowadzeniem jakiejkolwiek transakcji z firmą zalecamy pozyskanie niezależnej, profesjonalnej porady i zapoznanie się tutaj z oświadczeniem co do produktu, poradnikiem usług finansowych i umową z klientem. Dokumenty te są także dostępne na żądanie.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1221455/Trade360_Logo.jpg

Źródło: Trade360

KONTAKT:

Shirley Ronson

tel. +44-208-150-0778

e-mail: Pr@Trade360.com

Źródło informacji: PR Newswire