BATIST Medical nawiązuje strategiczną współpracę z firmą 3M Poland

2020-09-22, 11:56 aktualizacja : 2020-09-22, 11:58
BATIST Medical - logo
BATIST Medical - logo
BATIST Medical, czeski producent wyrobów medycznych, nawiązał strategiczną współpracę z firmą 3M Poland i tym samym stał się dystrybutorem produktów 3M na polskim rynku medycznym. Tomáš Mertlík, prezes BATIST Medical, uważa nawiązanie współpracy z firmą 3M Poland za kolejny, bardzo istotny krok w rozwoju firmy. „Partnerstwo z 3M jest dowodem, że BATIST Medical należy do grona najpoważniejszych firm w branży wyrobów medycznych i ochronnych” - powiedział Tomáš Mertlík.

Mamy w Polsce duży oddział i bogate doświadczenie, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać strategiczną współpracę z firmą 3M Poland, której niezawodne produkty i rozwiązania wysokiej jakości będziemy promować na polskim rynku medycznym.

BATIST Medical ma w Polsce silną pozycję oraz ogromne doświadczenie jeśli chodzi o dystrybucję wyrobów medycznych wysokiej jakości. „Dziś, kiedy klienci szukają godnych zaufania produktów, wielu z nich stara się unikać tanich produktów z Azji, my oferujemy towary z najwyższej półki. Bardzo cieszymy się z pilotażowej współpracy z firmą 3M Poland i wierzymy, że będzie ona początkiem długotrwałego partnerstwa strategicznego, korzystnego szczególnie dla klientów, którzy chcą chronić zarówno swoje zdrowie, jak i środowisko, w którym przebywają” – powiedział Maciej Machowski dyrektor zarządzający na Polskę i Region Północno-Zachodni BATIST Medical.

Firmy podpisały umowę 18.09.2020 r.. Pilotażowa współpraca potrwa do końca roku 2020, jednak w przypadku, gdy obie strony będą usatysfakcjonowane, zostanie przedłużona na rok 2021.

KONTAKT:

Martina Piskorová

Rzecznik Batist Medical, Head of Communication & PR

tel. +420 603 818 524

e-mail: martina.piskorova@batist.com

Źródło informacji: BATIST Medical
 

Źródło informacji: BATIST Medical