Link do strony - PAP MediaRoom

Debaty branżowe

We współpracy z klientami Polska Agencja Prasowa organizuje debaty branżowe na tematy istotne z punktu widzenia stanowienia prawa, gospodarki, spraw społecznych czy badań naukowych.

W ramach organizacji merytorycznej części spotkania, zespół PAP MediaRoom czuwa nad opracowaniem agendy spotkania czy zaproszeniem ekspertów. Moderacją zajmuje się dziennikarz specjalizujący się w danym temacie.

Sprzęt transmisyjny i doświadczona ekipa operatorów nagrywa całe spotkanie i transmituje online na portalu PAP MediaRooom, stronie internetowej infostrefa.tv oraz profilu Facebook PAP. Ze spotkania opracowujemy także relację tekstową, wideo oraz fotograficzną, którą dystrybuujemy do mediów, instytucji państwowych i internautów.

Promocja wydarzenia obejmuje sześć kanałów:

  • Kalendarium Wydarzeń PAP – zawiera szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach w całym kraju. Korzystają z niego m.in. media oraz instytucje państwowe. Wydarzenia są dodatkowo wyróżnione na portalu PAP MediaRoom
  • Powiadomienie Mediów – zaproszenie na konferencję jest wysyłane dwukrotnie mailem do grona kilku tysięcy dziennikarzy
  • Streaming Online – umożliwiamy nagranie całej konferencji oraz transmisję live na stronie PAP MediaRoom lub stronie wskazanej przez klienta.
  • Streaming Online na Facebooku – zapewniamy transmisje na profilach społecznościowych PAP oraz udostępniamy sygnał na profile społecznościowe klienta
  • Kompleksowa Obsługa Medialna – zespół dziennikarski przygotuje tekst, materiał wideo oraz relację fotograficzną z wydarzenia.
  • Dystrybucja Informacji – zapewniamy przesłanie informacji do mediów oraz publikację w serwisach informacyjnych i na portalach PAP.
  • Debatę możemy zorganizować zarówno w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej, jak i w miejscu wskazanym przez klienta. Spotkania o tematyce gospodarczej, zdrowotnej czy edukacyjnej gromadzą w sali konferencyjnej Centrum Prasowego duże grono dziennikarzy.
  • W związku z trwającą epidemią koronawirusa wszystkie organizowane przez nas spotkania są dostosowane do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Kontakt handlowy

Renata Paczkowska-Kostrzewska
tel. (+ 48 22) 509 24 83
kom. (+ 48) 515 729 365
r.paczkowska@pap.pl