Konferencje Prasowe

Organizacja konferencji prasowych

Centrum konferencyjne w samym sercu Warszawy! Centrum prasowe funkcjonuje w strukturach Polskiej Agencji Prasowej od 2004 roku, kiedy to centrala Agencji przeniosła się do nowoczesnego gmachu przy ulicy Brackiej 6/8. Od tego czasu z powodzeniem zrealizowaliśmy blisko 3000 konferencji, briefingów czy spotkań prasowych, gwarantując przy tym naszym partnerom prestiż i profesjonalizm.

Oferujemy naszym partnerom nowoczesną, klimatyzowaną salą konferencyjną dla 100 osób - idealną do organizacji konferencji i śniadań prasowych, briefingów, debat, spotkań i prezentacji biznesowych czy okolicznościowych imprez promocyjnych. Bogate wyposażenie multimedialne (m.in. wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, urządzenia do prowadzenia i rejestracji transmisji online czy kabiny do tłumaczeń), rozbudowane zaplecze techniczne i cateringowe oraz wsparcie organizacyjne i logistyczne pozwala nam z powodzeniem realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty konferencyjne.

Mimo potężnego zaplecza technicznego i świetnej lokalizacji nadal naszą największą zaletą pozostaje kompleksowość! Oprócz zaplanowania i organizacji wydarzenia w siedzibie PAP i poza nią, umożliwiamy również jego szeroką promocję w środowisku mediów.

Komunikacja medialna

Komunikacja medialna realizowana jest za pośrednictwem pięciu form promocji:

⦁    Kalendarium PAP oraz Kalendarium CP PAP - to główne narzędzia służące do planowania bieżącej pracy redakcji i jej dziennikarzy. Codziennie zespół obsługi kalendariów umieszcza kilkadziesiąt informacji o wydarzeniach kulturalnych, politycznych, gospodarczych czy lifestyle-owych w całym kraju.

⦁    Powiadomienie mediów - to mailing opierający się na bazie kilku tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych odbiorców, spośród dziennikarzy, freelancerów i blogerów z woj. mazowieckiego

⦁    Streaming online - Centrum Prasowe PAP umożliwia nagranie oraz transmitowanie na żywo obsługiwanych wydarzeń. Internauci mogą śledzić transmisję za pośrednictwem strony www.centrumprasowe.pap.pl oraz/lub strony wskazanej przez zamawiającego.

⦁    Obsługa medialna - to kompleksowa usługa, której celem jest stworzenie kontentu najwyższej jakości z relacjonowanego wydarzenia (czytaj więcej).

⦁    Dystrybucja informacji prasowych - to nowoczesny pakiet dystrybucyjny zapewniający dotarcie do mediów nawet na 9 różnych płaszczyznach (czytaj więcej).

Bezpośredni link do serwisu: Centrum Prasowe PAP

Kontakt handlowy

tel. (+ 48 22) 509 24 82
kom. (+ 48) 601 284 618