Astronergy - czołowa marka ciesząca się popularnością na rynkach

2023-03-24, 08:46 aktualizacja : 2023-03-24, 08:48
PR Newswire/Astronergy
PR Newswire/Astronergy

HANGZHOU, Chiny, 23 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- 23 marca EUPD Research przyznało marce Astronergy wyróżnienie „TOP Brand PV 2023” dla rynku niemieckiego podczas Key Energy - ważnej wystawy poświęconej transformacji energetycznej w Europie. Tym samym stoisko firmy Astronergy stało się centralnym punktem targów, potwierdzając jej znakomite wyniki na rynku niemieckim i w regionie europejskim.

EUPD Research, uznawana na całym świecie za czołową jednostkę certyfikującą w branży technologii fotowoltaicznych, szczyci się ponad 20-letnim doświadczeniem w mierzeniu i analizowaniu świadomości marek instalatorów i użytkowników końcowych. Przyznawany przez nią tytuł „TOP Brand PV” cieszy się doskonałą reputacją i dużym uznaniem w branży fotowoltaiki.

Uznając Astronergy za najlepszą markę w kategorii modułów fotowoltaicznych, Daniel Fuchs, wiceprezes EUPD Research, wręczył wyróżnienie Isabelli Ni, globalnej dyrektor ds. marketingu Astronergy.

„Rynek niemiecki jest wysoce konkurencyjny - powiedział Markus A.W. Hoehner, prezes i dyrektor generalny EUPD Research. - Zakwalifikowanie Astronergy do TOP Brand PV jest najlepszym potwierdzeniem, że udało się jej przekonać lokalnych instalatorów do siebie w zakresie znajomości marki, dystrybucji i rekomendacji klientów”.

Na podstawie badania przeprowadzonego przez EUPD Research i danych firmy Astronergy Niemcy stały się pierwszym zagranicznym rynkiem dostaw ponad 1GW w 2022 roku. Pod koniec lutego bieżącego roku 154,4MWdc ASTRO N5 TOPCon moduły fotowoltaiczne zakończyły swoją podróż do Niemiec i były gotowe do realizacji największej w Europie elektrowni TOPCon PV w Döllen (Brandenburgia), co w dużym stopniu pomogło firmie w zdobyciu tytułu TOP Brand.

„Tytuł TOP Brand jest wyrazem uznania dla naszych wszechstronnych możliwości - powiedziała Isabella podczas uroczystości wręczenia nagrody. - W przyszłości będziemy dalej dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi, co sprawi, że Astronergy stanie się najlepszym wyborem dla większej liczby instalatorów, dystrybutorów i klientów, a także podejmiemy dodatkowe działania na rzecz zrównoważonego rozwoju Niemiec”.

Zajmując się masową produkcją modułów TOPCon PV typu n, Astronergy posiada coraz większe doświadczenie w zakresie badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokowydajnych ogniw i modułów fotowoltaicznych z krzemu krystalicznego. W 2023 roku Astronergy będzie nadal kłaść nacisk na technologię ogniw TOPCon PV i pracować nad realizacją celu produkcji modułów na poziomie 48 GW.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2039105/Daniel_Fuchs_right__Vice_President_EUPD_Research_presents_TOP_Brand_PV.jpg

Źródło: Astronergy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.