Odkryj podziemne miasto KGHM - multimedialny TIR rusza w trasę po całej Polsce

2021-05-31, 15:42 aktualizacja : 2021-05-31, 15:43
KGHM - logo
KGHM - logo
„Road show – Przyszłość jest z miedzi” – a w nim - multimedia, gry, ciekawostki, wyprawa do podziemnej kopalni - z okazji 60-lecia KGHM przygotował wyjątkową mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości Polskiej Miedzi.

W czerwcu w Polskę wyruszy specjalny pojazd - tir z multimedialną ekspozycją. Co dokładnie się w nim znajdzie? KGHM zaprasza na specjalną konferencję prasową, podczas której zaprezentowany zostanie TIR oraz szczegóły trasy. W konferencji weźmie udział prezes zarządu KGHM Marcin Chludziński.

2 czerwca (środa), godz. 13.30 / Parking przed głównym budynkiem TVP, ul. Woronicza 17

Potwierdzenie uczestnictwa - do 2 czerwca do godz. 11.00 na adres e-mail: kamil.luniewski@kghm.com. Szczegółowych informacji dot. briefingu udziela: Kamil Łuniewski, tel. 887 849 586.

Źródło informacji: KGHM

Źródło informacji: KGHM

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.