Україна повернула з російського полону ще 160 захисників
З російського полону звільнили 160 українських військовослужбовців, які перебували в неволі з 2022 року, повідомив у п'ятницю президент України Володимир Зеленський. У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими заявили, що від початку роботи повернули з російського полону 9 606 військових і цивільних.
"Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на “Азовсталі”, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках", – написав Зеленський у соцмережах.
Зеленський подякував усім, хто доклав зусиль до звільнення українців з полону. Він також висловив вдячність іноземним партнерам, які підтримують процес обміну полоненими.
Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив, що під час 76-го обміну полоненими вдалося повернути 115 військовослужбовців, які захищали Маріуполь. Окрім рядових та сержантів, вдалося повернути додому 58 офіцерів. Наймолодшому зі звільнених виповнилося 26 років, найстаршому – 66. (PAP)
Опр. Roman Havryshchak
hav/