O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku. Jeden miał odebrać partnerkę z nowo narodzonym dzieckiem

28- i 19-latek zginęli w wypadku drogowym w Odolanowie (Wielkopolskie). Cztery osoby, w tym kilkumiesięczne dziecko, trafiły do okolicznych szpitali – poinformowała w czwartek PAP oficer prasowa ostrowskiej policji mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz.

Miejsce wypadku na trasie wojewódzkiej nr 444 w Odolanowie w powiecie ostrowskim. Fot. PAP/Tomasz Wojtasik
Miejsce wypadku na trasie wojewódzkiej nr 444 w Odolanowie w powiecie ostrowskim. Fot. PAP/Tomasz Wojtasik

Do wypadku doszło w czwartek w Odolanowie na trasie wojewódzkiej 445. Z ustaleń ostrowskiej policji wynika, że na wjeździe do miasta zderzyły się trzy samochody osobowe.

Na miejscu zginął 28-letni mieszkaniec Sulmierzyc z powiatu krotoszyńskiego. Jak dowiedziała się PAP zmarły jest znanym w okolicy DJ-ów w regionalnych klubach. Dzisiaj w ostrowskim szpitalu miał odebrać partnerkę z nowo narodzonym dzieckiem.

Po wypadku pięć osób przetransportowano do okolicznych szpitali. W jednym z nich zmarł kolejny poszkodowany. To 19-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kolega 28-latka. Pod opieką lekarzy w kilku szpitalach pozostają jeszcze jeden mężczyzna oraz dwie kobiety i dziecko.

Policja nie udziela na razie żadnych informacji w sprawie przyczyny wypadku. "Musimy najpierw przesłuchać świadków zdarzenia" - powiedziała oficer prasowy. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratury.(PAP)

Autorka: Ewa Bąkowska

mmi/

Zobacz także

  • Tomasz U. Fot. PAP/Paweł Supernak
    Tomasz U. Fot. PAP/Paweł Supernak

    Dziś ma zapaść wyrok w procesie dotyczącym wypadku na moście Grota-Roweckiego

  • Premier Donald Tusk. Fot. PAP/	Roman Zawistowski
    Premier Donald Tusk. Fot. PAP/ Roman Zawistowski

    Premier Tusk miał wypadek na stoku. "To miał być wymarzony weekend"

  • Karetka pogotowia. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Łukasz Gągulski
    Karetka pogotowia. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Łukasz Gągulski

    W szpitalu zmarł 13-latek, który jadąc na nartach, uderzył w armatkę śnieżną

  • Stok narciarski, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Piotr Polak
    Stok narciarski, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Piotr Polak

    Wypadek na stoku narciarskim w Krynicy-Zdroju. 13-latek uderzył w armatkę śnieżną

Serwisy ogólnodostępne PAP