Kujawsko-pomorskie. Trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy zaginęli pod wodą
Kujawsko-pomorskie służby cały czas poszukują mężczyzn, którzy zaginęli pod wodą w wyrobisku żwirowni w Wojdalu, a także w jeziorze Ostrowskim w Przyjezierzu. Do tej pory nie udało się ich odnaleźć.
Dyżurny z KW PSP poinformował PAP, że nadal trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy zaginęli w niedzielę pod wodą w woj. kujawsko-pomorskim.
"Poszukiwania zostały dziś rano wznowione i trwają. Niestety, ale nadal nie udało się odnaleźć tych mężczyzn" - powiedział dyżurny.
Strażacy prowadzą poszukiwania mężczyzny w wieku około 20 lat, który w niedzielę w Przyjezierzu, pływając rowerem wodnym po jeziorze Ostrowskim, wpadł do wody i nie wypłynął.
Jak informowała PAP w niedzielę, w akcji bierze udział kilka zastępów oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Bydgoszczy i grupa strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 z Torunia wyposażona w sonar.
Prowadzone są także poszukiwania drugiego mężczyzny w wieku 74 lat, który w miejscowości Wojdal wszedł do wody w wyrobisku żwirowni i zaginął.(PAP)
Autor: Tomasz Więcławski
mmi/