O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Lider PSL: Trzecia Droga rusza w trasę kampanijną; będziemy promować polską żywność i program wyborczy

W sobotę Trzecia Droga rusza w trasę kampanijną, podczas której będziemy promować polską żywność i opowiadać o programie - poinformował lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Będzie to niezwykle aktywna kampania i niezwykle aktywna trasa; trasa food trucka programowego - powiedział rzecznik PSL Miłosz Motyka.

 Liderzy Trzeciej Drogi Fot. PAP/Piotr Nowak
Liderzy Trzeciej Drogi Fot. PAP/Piotr Nowak

Kosiniak-Kamysz pytany przez PAP o plany na najbliższy weekend przekazał, że w sobotę planowana jest pewna niespodzianka. "Zapraszamy na niespodziankę pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Będzie ruszała trasa kampanijna, podczas której będziemy promować polską żywność, będziemy też opowiadać o naszym programie" - poinformował szef PSL.

Rzecznik ludowców Miłosz Motyka powiedział PAP, że w sobotę rusza wyjątkowa trasa kampanijna Trzeciej Drogi, na której "zaprezentujemy własne punkty programowe", ale - jak dodał - "będzie to w wyjątkowej formule, bo w formule, której do tej pory jeszcze nikt nie wykorzystywał, będzie to swoisty food truck programowy, połączenie prezentacji punktów programowych z promocją dobrej polskiej żywności, najlepszej żywności na świecie".

 

Jak przekazał, "będziemy we wszystkich okręgach w Polsce, będziemy w dużych miastach i w małych miejscowościach". "Ruszamy z Warszawy spod Pałacu Kultury, a kończymy 13 października ostatnim dniem kampanii wyborczej" - zaznaczył rzecznik PSL.

"Będzie to niezwykle aktywna kampania i niezwykle aktywna trasa. Trasa food trucka programowego, w której uczestniczył będzie prezes PSL, ale też w części tej trasy będą uczestniczyli inni politycy PSL, będą uczestniczyli nasi kandydaci. Dlatego zachęcamy do obserwowania trasy i do brania udziału w naszych wydarzeniach" - powiedział Motyka.

Dodał, że w wielu wydarzeniach będzie brał również udział lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. Polacy wybiorą 460 posłów i 100 senatorów na czteroletnią kadencję. (PAP)

autor: Edyta Roś

kno/

Zobacz także

  • Premier, członkowie rządu i marszałek Sejmu na sali obrad Fot. PAP/Leszek Szymański
    Premier, członkowie rządu i marszałek Sejmu na sali obrad Fot. PAP/Leszek Szymański

    Czy będzie rekonstrukcja rządu po wyborach prezydenckich?

  • Samolot CASA. Fot. PAP/Rafał Guz
    Samolot CASA. Fot. PAP/Rafał Guz

    Podpisano umowę na modernizację samolotów transportowych CASA

  • Wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz na konferencji w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie związanej z rozpoczęciem prac polskiego oddziału akceleratora innowacji obronnych NATO – Krakow DIANA Accelerator. Fot. PAP/Art Service
    Wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz na konferencji w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie związanej z rozpoczęciem prac polskiego oddziału akceleratora innowacji obronnych NATO – Krakow DIANA Accelerator. Fot. PAP/Art Service

    Rusza polski akcelerator innowacji obronnych NATO. Szef MON: to wielka chwila dla bezpieczeństwa Polski

  • Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Fot. PAP/Paweł Supernak
    Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Fot. PAP/Paweł Supernak

    Szef MON: najlepsze zadośćuczynienie od Niemiec to takie, które wzmocniłoby bezpieczeństwo Polski [NASZE WIDEO]

Serwisy ogólnodostępne PAP