O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Nawrocki publikuje wyniki testu na obecność narkotyków. Zwrócił się do Trzaskowskiego

Popierany przez PiS kandydat na prezydenta Karol Nawrocki poddał się testowi na obecność narkotyków. Poinformował, że wynik testu jest negatywny. Teraz kolej na Rafała Trzaskowskiego, jak jest pan czysty, to nie ma się czego bać - oświadczył.

Rafał Trzaskowski i Karol Nawrocki. Fot. PAP/Jarek Praszkiewicz/Piotr Nowak
Rafał Trzaskowski i Karol Nawrocki. Fot. PAP/Jarek Praszkiewicz/Piotr Nowak

"Polacy chcą mieć pewność, że przyszły Prezydent jest w pełni zdrowy. Dlatego zrobiłem test na obecność narkotyków. Wynik oczywiście negatywny. Teraz kolej na Pana Rafała! Odwagi! Jak jest Pan czysty, to nie ma się czego bać!" - napisał Nawrocki na platformie X. Do wpisu załączył zdjęcie z wynikami badania.

 

 

W sobotę Nawrocki zaprosił kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego na testy na obecność narkotyków i substancji niedozwolonych w organizmie. Była to jego reakcja na pojawiające się pytania po piątkowej debacie telewizyjnej kandydatów na prezydenta, podczas której Nawrocki zasłonił część nosa i usta przyjmując przy tym jakąś substancję. Jak później tłumaczył zażył wówczas saszetkę nikotynową.

Więcej

Prof. Antoni Dudek Fot. PAP/Albert Zawada
Prof. Antoni Dudek Fot. PAP/Albert Zawada

Gorący polityczny weekend. Ekspert wskazuje, kto zyskał, kto stracił

"Niech Nawrocki się tłumaczy" - odpowiedział w sobotę Trzaskowski, pytany przez dziennikarzy zaproszenie Nawrockiego ws. badań. (PAP)

rbk/ par/ sma/

Zobacz także

  • Donald Tusk, fot. PAP/Marcin Obara
    Donald Tusk, fot. PAP/Marcin Obara

    Premier: nikt nie podzieli polskich władz, jeśli chodzi o wojnę rosyjsko-ukraińską i historię

  • Prezydenci Polski i Ukrainy spotkali się w Bukareszcie. Fot. X/Mikołaj Bujak/KPRP
    Prezydenci Polski i Ukrainy spotkali się w Bukareszcie. Fot. X/Mikołaj Bujak/KPRP

    Zełenski po spotkaniu z Nawrockim: wsparcie Polski dla Ukrainy będzie kontynuowane

  •  Prezydent RP Karol Nawrocki i prezydent Rumunii Nicusor Dan.  Fot. PAP/	Piotr Nowak
    Prezydent RP Karol Nawrocki i prezydent Rumunii Nicusor Dan. Fot. PAP/ Piotr Nowak

    Prezydenci Nawrocki i Dan: Polska na północy i Rumunia na południu to twierdze wschodniej flanki NATO

  • Prezydent Karol Nawrocki. Fot. PAP/Leszek Szymański
    Prezydent Karol Nawrocki. Fot. PAP/Leszek Szymański

    Weto prezydenta Nawrockiego. Chodzi o sprawę likwidacji CBA

Serwisy ogólnodostępne PAP