PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Suszenie ryb na plaży w pobliżu pakistańskiego Karaczi
Zazwyczaj suszone na plażach i wysyłane bezpośrednio na rynek ryby, są bardzo poszukiwanym produktem w Pakistanie. Oprócz sprzedaży lokalnej, są eksportowane na rynki Europy i Azji Południowo-Wschodniej
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Galeria handlowa Złote Tarasy w Warszawie. Fot. PAP/Paweł Supernak
W niedzielę sklepy będą otwarte
Pies i koty. Fot. PAP/EPA/MAJA HITIJ
Psy i koty pod lupą UE. Będzie zaostrzenie przepisów
Świąteczna iluminacja na Nowym Świecie w Warszawie. Fot. PAP/Tomasz Gzell
Warszawski Nowy Świat to 35. najdroższa ulica na świecie