PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Najważniejsze wiadomości i wydarzenia dnia na świecie
Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać codzienne aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.
Rosja. Ponad 3 tys. osób zatrzymano za protesty antywojenne
Ponad 3 tysiące osób zatrzymała w ostatnich trzech dniach w Rosji policja podczas protestów przeciwko wojnie z Ukrainą - poinformował w sobotę późnym wieczorem portal OWD-Info, monitorujący zatrzymania w Rosji.
27.02.2022 04:12
aktualizacja: 27.02.2022 04:58
Fot. Donat Sorokin PAP/TASS
Najwięcej zatrzymań, blisko 2 tysiące, było w czwartek, w dniu rozpoczęcia rosyjskiej inwazji.
Niemiecka agencja dpa zwraca uwagę na brutalność, z jaką rosyjskie siły porządkowe rozpędzają demonstracje przeciwników militarnej agresji na Ukrainę. (PAP)
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Lwów podczas przerwy w dostawie prądu. Fot. PAP/EPA/MYKOLA TYS
Rosyjski atak rakietowy na Lwów: mieszkańcy słyszeli wybuchy
Atak na Ukrainę. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/EPA/TOMMASO FUMAGALLI
Rosja zaatakowała infrastrukturę kolejową w dwóch obwodach Ukrainy
Rosyjski atak na ukraińska stację benzynową, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/EPA/Maria Senovilla
Rosyjski atak na Ukrainę. Są ofiary śmiertelne, w tym 11-latka
Wicepremier, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Fot. PAP/Rafał Guz
Sikorski o zmasowanych atakach na Ukrainę: to tyle, jeśli chodzi o obietnicę Putina daną Trumpowi