O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Prezydent Przemyśla: widok pociągu z 1,2 tys. dziećmi z domów dziecka z Ukrainy wzruszył największych twardzieli

Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun szacuje, że przez miasto przejechało do tej pory nawet 500 tys. uchodźców z Ukrainy. Wspomina, że najbardziej wstrząsającym widokiem był pociąg z 1,2 tys. dziećmi z domów dziecka. „To wyruszyło największych twardzieli” – podkreślił.

Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Fot. PAP/Darek Delmanowicz

js/

Zobacz także

  • Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Darek Delmanowicz
    Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Darek Delmanowicz

    Strzały w Przemyślu. 75-latek postrzelił znajomą siedzącą w samochodzie. Kobieta trafiła do szpitala

  • Pociąg na Dworcu Głównym PKP w Przemyślu, fot. PAP/Darek Delmanowicz
    Pociąg na Dworcu Głównym PKP w Przemyślu, fot. PAP/Darek Delmanowicz

    PKP zapowiada nowe połączenie. Pasażerowie pojadą z Podkarpacia do Berlina

  • Śpiewaczka operowa Justyna Bluj podczas występu z reprezentacyjnym zespołem Związku Ukraińców w Polsce, chórem męskim „Żurawli” Fot. PAP/Darek Delmanowicz
    Śpiewaczka operowa Justyna Bluj podczas występu z reprezentacyjnym zespołem Związku Ukraińców w Polsce, chórem męskim „Żurawli” Fot. PAP/Darek Delmanowicz

    Ukraiński Narodny Dom w Przemyślu świętuje 120 lat [NASZE WIDEO]

  • Agenci FBI zaangażowani w sprawę zamachu na Donalda Trumpa. Fot. PAP/EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH Do
    Agenci FBI zaangażowani w sprawę zamachu na Donalda Trumpa. Fot. PAP/EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH Do

    Media: Amerykanin oskarżony o usiłowanie zabicia Trumpa był na dworcu w Przemyślu

Serwisy ogólnodostępne PAP