Rodzinne zdjęcia premiera Morawieckiego - majówka nad morzem

2022-05-02 17:15 aktualizacja: 2022-05-03, 07:48
Premier Mateusz Morawiecki z rodziną. Fot. Fb/Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki z rodziną. Fot. Fb/Mateusz Morawiecki
Długi weekend majowy to czas, na który czekają wszyscy. Wolne dni spędzamy na odpoczynku i relaksie. Także premier Mateusz Morawiecki postanowił wraz z najbliższymi udać się nad morze. Wybrał Dębki i Żarnowiec. Morawieccy wspólnie ruszyli na przejażdżkę rowerową.

Rodzina premiera bardzo dba o prywatność. Mateusz Morawiecki sporadycznie dzieli się rodzinnymi ujęciami. Tym razem jednak w mediach społecznościowych zamieścił urocze fotografie z wyprawy rowerowej.

"Tegoroczną majówkę spędzam wraz z moimi najbliższymi nad morzem" - napisał na Facebooku szef rządu. "Lubimy korzystać z aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, dlatego wybraliśmy się na długą przejażdżkę rowerową – przez Dębki i Żarnowiec" - dodał, załączając cztery zdjęcia z żoną i dziećmi.

 

Tegoroczną majówkę spędzam wraz z moimi najbliższymi nad morzem. Lubimy korzystać z aktywnego wypoczynku na świeżym...

Posted by Mateusz Morawiecki on Monday, May 2, 2022

 

W zeszłym roku premier opublikował zdjęcia z podróży do Krakowa i Kopalni Soli w Wieliczce.

"Po tygodniu pełnym wyzwań spędziłem niedzielę z żoną i naszymi dziećmi" - napisał szef rządu na Facebooku. Dodał, że od dawna rodzina namawiała go do tego, żeby pojechać do Kopalni Soli w Wieliczce. "Udało się. Tu każdy czuje się jak odkrywca, bo to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc na świecie" - zaznaczył Mateusz Morawiecki.

js/ mj/