Amber Heard ujawniła, że Johnny Depp nienawidził Jamesa Franco

2022-05-06 16:30 aktualizacja: 2022-05-06, 16:30
Amber Heard (L), Johnny Depp (P). Fot. PAP/EPA/JIM LO SCALZO
Amber Heard (L), Johnny Depp (P). Fot. PAP/EPA/JIM LO SCALZO
Kolejny dzień procesu o zniesławienie wytoczonego przez Johnny’ego Deppa swojej byłej żonie Amber Heard przyniósł kolejne zeznania oskarżanej aktorki. Tym razem Heard powiedziała przed sądem, że jej były mąż od lat żywi nienawiść do aktora Jamesa Franco. Jak wyznała, Depp był wściekły, gdy zgodziła się zagrać z Franco w filmie „The Adderall Diaries”, a potem dręczył ją posądzeniami, że na planie miała z nim romans.

O romansie, jaki miał połączyć Amber Heard i Jamesa Franco, wspomniał już wcześniej w swoich zeznaniach Johnny Depp. Przyznał, że podejrzewał byłą żonę o zdradę, do której miało dojść na planie realizowanego w 2014 roku filmu „The Adderall Diaries. Nie był to pierwszy wspólny film Heard i Franco - wcześniej zagrali razem w komedii „Boski chillout”.

Teraz w trakcie swoich zeznań do wątku romansu z Franco odniosła się sama Heard. I opowiedziała o „koszmarnych” awanturach, jakie robił jej z tego powodu były mąż. Przypomniała, że kiedy pracowała z Franco na planie filmu „The Adderall Diaries”, Depp przebywał w Bostonie, gdzie kręcił zdjęcia do „Paktu z diabłem”. „Był wściekły, że przyjęłam propozycję występu w jednym filmie z Franco. Nienawidził go. Nienawidził Franco i już wcześniej oskarżał mnie o to, że łączyło nas coś w przeszłości, kiedy kręciliśmy razem poprzedni film” – zeznała Heard.

„W wielu kłótniach Depp oskarżał mnie o to, że nie mówiłam mu np. o tym, że będę miała z Franco sceny, w których będziemy się całować. Jeśli nie wspominałam o jakichkolwiek romantycznych scenach, od razu oskarżał mnie o to, że ukrywam przed nim takie informacje. Nie chciałam się kłócić, więc próbowałam znaleźć delikatne sposoby na to, aby wspominać o takich scenach. Gdy mówiłam o nich przez telefon, krzyczał na mnie i był wściekły, jak gdybym właśnie przyznała się do romansu” – relacjonowała dalej aktorka. Wspomniała też, że Depp wypytywał ją o to, czy Franco całował ją z języczkiem w trakcie takich scen. Mówił też obrzydliwe rzeczy o jej ciele. Nazwał ją także „dziwką”. Słyszeli to ich ochroniarze, czego się wstydziła. A gdy próbowała wycofać się z kłótni, Depp miał rzucać w nią przedmiotami i uderzył ją w twarz. „Po raz pierwszy zrobił coś takiego w obecności świadków” – wyznała Heard. I dodała, że żaden z tych świadków nie zareagował i nie stanął w jej obronie.

Johnny Depp, który utrzymuje, że nigdy nie uderzył żadnej kobiety, też wspomniał w swoich zeznaniach tę kłótnię, przedstawiał ją jednak zupełnie inaczej. Stwierdził, że Heard na wszelkie możliwe sposoby próbowała go do niej sprowokować i celowo podsycała jego obsesję na punkcie Franco. Miała przy tym korzystać z wszelkich sztuczek – zarówno psychologicznych, jak i fizycznych i emocjonalnych. (PAP Life)

kgr/