Tragiczny wypadek samochodowy. Zginęło dwóch aktorów, którzy występowali w powstającym serialu Netfliksa

2022-06-20 10:57 aktualizacja: 2022-06-20, 16:24
Meksykańskie media podają, że do wypadku doszło w czwartek 16 czerwca. Fot. PAP/EPA/Alonso Cupul (zdjęcie ilustracyjne)
Meksykańskie media podają, że do wypadku doszło w czwartek 16 czerwca. Fot. PAP/EPA/Alonso Cupul (zdjęcie ilustracyjne)
Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło w pobliżu meksykańskiego miasta Mulege. Zginęli w nim Raymundo Garduno Cruz i Juan Francisco Gonzalez Aguilar, aktorzy, którzy występowali w powstającym właśnie serialu Netfliksa „The Chosen One”. Jak informuje portal „Variety”, do wypadku doszło poza planem, ale w związku z wszczętym śledztwem zdjęcia zostały przerwane.

Meksykańskie media podają, że do wypadku doszło w czwartek 16 czerwca. Furgonetka, którą jechało czworo aktorów i cztery osoby z ekipy serialu „The Chosen One”, zjechała z drogi i dachowała na pustynnym poboczu. Dwie osoby zginęły. Ich tożsamość potwierdziła agencja Associated Press, która podała, że byli to Raymundo Garduno Cruz i Juan Francisco Gonzalez Aguilar. Pozostała szóstka jest w stabilnym stanie. Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie i przynajmniej do czasu jego zakończenia zdjęcia do serialu „The Chosen One” nie zostaną wznowione. Netflix nie skomentował całej sytuacji. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak tragiczny w skutkach wypadek wpłynie na kontynuację serialu.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w kwietniu tego roku. Nieznana jest data jego premiery na Netfliksie.

Serial „The Chosen One” to kolejny projekt Netfliksa realizowany we współpracy z komiksowym wydawnictwem Millarworld. Pierwszym z nich był serial „Dziedzictwo Jowisza”, który miał premierę jesienią 2021 roku. (PAP Life)

gn/

TEMATY: