Sting i jego żona świętowali 30. rocznicę ślubu w swej posiadłości w Toskanii

2022-08-24 11:25 aktualizacja: 2022-08-24, 11:30
Trudie Styler, Sting. Fot. PAP/ EPA/MIKE NELSON
Trudie Styler, Sting. Fot. PAP/ EPA/MIKE NELSON
Sting i jego żona Trudie Styler świętowali 30-lecie ślubu w ich rezydencji Il Palagio w Toskanii. Lokalna prasa opublikowała nagranie z występu 70-letniego artysty , który dla grupy zaproszonych gości zaśpiewał piosenkę "Every breath you take" z synem Joe.

Wideo przedstawiające fragment koncertu Stinga z towarzyszącymi mu muzykami zamieszczono na stronie dziennika "Corriere Fiorentino". Na filmiku można zobaczyć, jak artysta ze swoim najstarszym synem zaśpiewał jedną z najbardziej znanych piosenek zespołu The Police. Występ uświetnił kameralną uroczystość zorganizowaną przez artysta i jego żonę z okazji 30. rocznicy ślubu. Sting i 68-letnia obecnie reżyserka, aktorka i producentka Trudie Styler pobrali się 22 sierpnia 1992 roku.

W toskańskiej rezydencji Il Palagio regularnie odbywają się kameralne koncerty Stinga. Ale położona w gminie Figline Valdarno posiadłość słynie nie tylko z tych występów. Muzyk i jego żona produkują tu między innymi wino i miód. Wina artysta nazwał tytułami swoich piosenek: "Message in a bottle" i "Sister Moon".(PAP Life)

kgr/