Al Pacino wraca w głównej roli! Na planie nowego filmu aktor spotka się z gwiazdorem "Stranger Things"

2022-09-29 13:27 aktualizacja: 2022-09-29, 14:43
Al Pacino. Fot. NEIL HALL  PAP/EPA
Al Pacino. Fot. NEIL HALL PAP/EPA
Na planie dramatu zatytułowanego „Billy Knight” spotkają się słynny Al Pacino oraz gwiazdor serialu „Stranger Things” Charlie Heaton. Na ekranie partnerować im będzie znana z filmu „Ma” Diana Silvers.

Film „Billy Knight” wyreżyseruje Alec Griffen Roth, dla którego będzie to debiut w pełnym metrażu.

Fabuła

Jak informuje portal „The Wrap”, bohaterami filmu „Billy Knight” będą Alex i Emily, dwoje absolwentów szkoły średniej, którzy marzą o tym, by zostać filmowcami. On jest w żałobie po śmierci swojego ojca, niespełnionego scenarzysty, po którym zostało mu tylko pudełko niedokończonych scenariuszy oraz chusteczka z inskrypcją „Billy Knight”. Alex wyrusza na poszukiwanie tej tajemniczej osoby.

„Mój film to list miłosny do kina. Fantazja przesiąknięta historią tej wielkiej formy sztuki. To również opowieść o dwójce zmagających się z problemami artystach. A także o zmaganiach młodych ludzi próbujących odnaleźć swój głos i odkryć to, co najważniejsze. To dla mnie spełnienie marzeń móc pracować z niezrównanym Alem Pacino i niewiarygodnymi talentami, jakimi są Heaton i Silvers” – powiedział reżyser filmu „Billy Knight”.

Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu

Zdjęcia do tej produkcji mają rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu w Los Angeles. „Film ten składa hołd wielkim artystom i rzemieślnikom, którzy stworzyli ten silnik kreatywności, jakim jest Hollywood. Nasza firma produkcyjna została stworzona z misją odkrywania artystów naszego pokolenia takich jak Alec. Chcemy pomagać im we wzmacnianiu ich unikalnych wizji” – dodał producent filmu „Billy Knight” Cameron Burnett z Prominent Productions. (PAP Life)

mj/