13-letnia Nadia nie żyje. Ojciec dziewczynki: mój świat runął

2022-10-19 14:46 aktualizacja: 2022-10-20, 08:50
Policja odnalazła ciało 13-letniej Nadii Fot. PAP/Leszek Szymański
Policja odnalazła ciało 13-letniej Nadii Fot. PAP/Leszek Szymański
Mój świat runął. Przepełniony bólem , cierpieniem i żalem informuję że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje. Bardzo proszę o uszanowanie naszego spokoju w tym trudnym dla nas czasie - napisał w mediach społecznościowych ojciec 13-latki. Ciało młodej dziewczyny zostało odnalezione przy pustostanie przy ul. Długiej w Inowrocławiu. Według rmf24.pl zatrzymany został 18-latek.

"Zwłoki młodej dziewczyny zostały znalezione na osiedlu w Inowrocławiu. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator" - potwierdziła asp. szt. Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu.

Ze strony policji zaraz po odnalezieniu zwłok, został usunięty komunikat o poszukiwaniach 13-letniej Nadii.

Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu również potwierdziła, że w środę zostały znalezione zwłoki młodej kobiety.

Nadia ostatni raz była widziana w niedzielę, gdy około południa wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem i białym obrysem postaci Myszki Mickey. 13-latkę szukała policja oraz organizacja SOS Zaginięcia. 13-latki szukał też ojciec, który zamieścił na profilu społecznościowym apel z pomocą w odnalezieniu córki.

O tragicznym finale poszukiwań pierwszy poinformował portal rmf24.pl. Według ustaleń portalu do sprawy policjanci zatrzymali do sprawy 18-latka. (PAP)

Autorzy: Marta Stańczyk, Bartłomiej Figaj

mar/kw