Aktorzy "To właśnie miłość" spotkają się ponownie po dwudziestu latach

2022-11-25 12:31 aktualizacja: 2022-11-25, 13:37
Plakat filmu "To właśnie miłość". Fot. Materiały prasowe
Plakat filmu "To właśnie miłość". Fot. Materiały prasowe
Sympatycy „Przyjaciół” i „Harry’ego Pottera” mogli w ostatnim czasie delektować się specjalnymi programami, w których aktorzy i twórcy tych kultowych produkcji dzielili się wspomnieniami z planu. Teraz przyszła pora na kultowy film świąteczny „To właśnie miłość”, który w przyszłym roku skończy 20 lat. Za jubileuszowym programem stoi telewizja ABC.

Członkowie obsady - Emma Thompson, Hugh Grant, Laura Linney, Bill Nighy, Thomas Brodie-Sangster, Olivia Olson, a także reżyser i scenarzysta „To właśnie miłość” Richard Curtis wezmą udział w programie „The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later” („Śmiech i sekrety filmu +To właśnie miłość+: 20 lat później”) - ogłosiła telewizja ABC. 

Audycję poprowadzi doświadczona dziennikarka, Diane Sawyer. Będzie ona pytać gwiazdy nie tylko o smaczki z okresu kręcenia filmu, ale też o to, jak rlacje międzyludzkie zmieniły się z powodu pandemii. Program potrwa godzinę. Jego premiera zaplanowana jest na 29 listopada. 

„To właśnie miłość” znajduje się w czołówce wielu rankingów najlepszych komedii romantycznych i filmów związanych z Bożym Narodzeniem. Opowieść o miłosnych perypetiach mieszkańców Londynu okazała się też wielkim sukcesem komercyjnym. Przy budżecie 40 mln film przyniósł zysk sięgający prawie 250 mln. (PAP Life)

kgr/