Najnowszy utwór z gościnnym występem Shakiry może pobić rekord. Fani uwielbiają, jak docina byłemu partnerowi

2023-02-25 12:37 aktualizacja: 2023-02-25, 17:24
Shakira. Fot. PAP/David Boyer/ABACAPRESS.COM
Shakira. Fot. PAP/David Boyer/ABACAPRESS.COM
Odkąd Shakira zaprezentowała światu swój „utwór zemsty”, „Music Sessions Vol.53” nagrany z Bizarrap, jej fani i prasa bacznie przysłuchują się temu, co artystka przekazuje w prezentowanych piosenkach. Tym razem Shakira została zaproszona do współpracy nad piosenką „TQG”, która pojawi się na nowej płycie kolumbijskiej piosenkarki Karol G. Artystka ponownie skorzystała z okazji, aby dogryźć Gerardowi Pique i jego nowej partnerce.

W najnowszej piosence, która po kilku godzinach od premiery doczekała się już ponad 10 mln wyświetleń na YouTube, obie artystki stworzyły nie tylko muzyczny sojusz. Świeżo upieczone singielki postanowiły rozprawić się ze swoimi byłymi partnerami. Oczywiście, uwaga świata zwrócona jest przede wszystkim na to, co tym razem Shakira ma do przekazania niewiernemu piłkarzowi. 


 
„Widok ciebie z tą nową zranił mnie, ale ja już jestem gotowa na swoje. Zapomniałam czym żyliśmy i to cię uraziło” – śpiewa Kolumbijka podkreślając w utworze, że rozstanie jedynie się jej przysłużyło. „Jestem teraz lepsza, mocniejsza, bardziej pociągająca” – zapewnia.  To, co może szczególnie zainteresować słuchaczy, to sugestie, jakoby Pique próbował wrócić do piosenkarki. Ta jednak zapewnia w utworze, że nie jest idiotką i nie powtarza tych samych błędów. 
 
Nie zapomniała również przekazać wiadomości nowej partnerce Pique. W poprzedniej piosence porównała ja do marnego Twingo, tym razem zapewnia, że nie będzie zabiegać o względy niewiernego partnera. W jednym z fragmentów utworu śpiewa z przekąsem i triumfalnym uśmiechem: „przekaż swojej małej, że nie rywalizuję o mężczyzn”. 
 
W krótkim nagraniu zamieszczonym na InstaStory piosenkarka wyraziła nadzieję, że ta muzyczna niespodzianka, którą przygotowała wspólnie z Karol G przypadnie do gustu jej fanom. Ci z kolei liczą na kolejny rekord, a ten – spoglądając na rosnące w zawrotnym tempie słupki wyświetleń na YouTube – jest bardzo prawdopodobny. Zaledwie 11 godzin od premiery utworu ma on ponad 10 mln odsłon. (PAP Life) 

kgr/