O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Na najbliższe trzy tygodnie wprowadzona zostaje nauka zdalna dla klas I-III

Na najbliższe trzy tygodnie, do 9 kwietnia, wprowadzamy naukę zdalną dla klas I-III; po feriach wielkanocnych najprawdopodobniej powrót do kształcenia hybrydowego - poinformował w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.

Sala lekcyjna Fot.  PAP/Leszek Szymański
Sala lekcyjna Fot. PAP/Leszek Szymański

Więcej

Nowe obostrzenia w całym kraju od 20 marca do 9 kwietnia

Minister zdrowia poinformował na konferencji prasowej o wprowadzeniu na najbliższe trzy tygodnie, do 9 kwietnia, nauki zdalnej dla uczniów z klas I-III.

"Zdecydowaliśmy się na to, przede wszystkim ze względu na to, że w najbliższym czasie czeka nas okres ferii wielkanocnych. Ta nauka przez najbliższe tygodnie będzie naznaczona kwestią ferii" - tłumaczył Niedzielski.

Minister przekazał, że po świętach będą podejmowane kolejne decyzji ws. szkół, "najprawdopodobniej o powrocie do kształcenia hybrydowego w klasach I-III". (PAP)

autorka: Aleksandra Rebelińska
io/

Zobacz także

  • Liceum - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Piotr Polak
    Liceum - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Piotr Polak
    Specjalnie dla PAP

    Ekspertka: do wyboru szkoły ponadpodstawowej warto się przygotować. Rankingi to nie wszystko

  • Tureckie siły bezpieczeństwa przed szkołą gdzie doszło do strzelaniny, fot. PAP/EPA/STRINGER
    Tureckie siły bezpieczeństwa przed szkołą gdzie doszło do strzelaniny, fot. PAP/EPA/STRINGER

    Strzelanina w Turcji. Napastnik przyszedł do szkoły z pięcioma pistoletami. Są ofiary śmiertelne i ranni

  • Uczniowie podczas lekcji w klasie szkolnej Fot. PAP/Leszek Szymański
    Uczniowie podczas lekcji w klasie szkolnej Fot. PAP/Leszek Szymański

    Episkopat: w kwestii edukacji zdrowotnej konieczny jest dialog

  • Radiowóz tureckiej policji Fot. PAP/EPA/STRINGER
    Radiowóz tureckiej policji Fot. PAP/EPA/STRINGER

    Atak w tureckiej szkole. Napastnik ranił 16 osób i popełnił samobójstwo

Serwisy ogólnodostępne PAP