PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Barack Obama przetańczył całą noc w dniu swoich 60. urodzin
Były prezydent Stanów Zjednoczonych świętował w sobotę wejście w siódmą dekadę swojego życia w otoczeniu bliskich, przyjaciół i gwiazd. Przyjęcie ze względu na pandemiczne obostrzenia, zostało zorganizowane na 200 osób.
09.08.2021 10:55
aktualizacja: 09.08.2021 11:12
Były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama. Fot. PAP/ EPA/TANNEN MAURY
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Prezydent Donald Trump. Fot. PAP/EPA/ALLISON ROBBERT / POOL
Trump chce zbudować łuk triumfalny. Wszyscy członkowie Komisji Sztuk Pięknych zwolnieni
Kanclerz Niemiec Friedrich Merz. Fot. PAP/EPA/OLIVIER MATTHYS
Merz chce zwolnienia Rosnieftu z sankcji. „Będziemy o tym rozmawiać z Amerykanami”
Dane finansowe firmy Hanhwa Ocean. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/EPA/YONHAP
USA nakładają restrykcje na Chiny. Jest dochodzenie
Elon Musk. Fot. PAP/EPA/SHAWN THEW
Musk buduje imperium centrów danych na Głębokim Południu USA. Mieszkańcy podzieleni w ocenach inwestycji