Nowy singiel Darii ze Śląska promuje spektakl "Terapia dla par"
Światło dzienne ujrzał nowy singiel Darii ze Śląska - „A może jeszcze się da”. Powstał na potrzeby spektaklu „Terapia dla par”, który będzie miał premierę 16 września. W klipie do utworu udział wzięła obsada spektaklu, na czele z Romą Gąsiorowską, Piotrem Głowackim, Karoliną Baar, Agnieszką Więdłochą i Antonim Pawlickim.
Nowy singiel Darii
Za kompozycję i tekst piosenki „A może jeszcze się da” odpowiada Daria. Laureatka Fryderyków 2024 w kategoriach fonograficzny debiut roku i album roku indie pop do wspólnej pracy przy produkcji i aranżacji tego utworu zaprosiła lessmana.
Kawałek „A może jeszcze się da” powstał z myślą o spektaklu „Terapia dla par”, który zadebiutuje na deskach teatru Mała Warszawa 16 września, a później będzie można go oglądać w różnych miastach Polski. Sztuka opowiada historię trzech par, które spotykają się na wspólnej sesji terapeutycznej.
Aktorzy w teledysku
Obsada spektaklu, m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Karolina Baar, Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki wystąpili w teledysku do nowego singla Darii ze Śląska. Klip zadebiutował 29 sierpnia.
Do tytułu singla nawiązuje nazwa jesiennej trasy koncertowej, w którą wyruszy piosenkarka. Daria ze Śląska odwiedzi z zespołem 26 polskich miast. Trasę rozpocznie 3 października w Cieszynie, a zakończy 19 grudnia w Rzeszowie. Będzie to ostatnia trasa promująca album "Na południu bez zmian" - drugą studyjną płytę Darii, która ukazała się w 2024. (PAP Life)
ag/ ep/