Tag: PiS Prawo i Sprawiedliwość
-
Kuźmiuk o nowej umowie obronnej z Niemcami: mam poważne wątpliwości [WIDEO]
- Mam poważne wątpliwości czy ta umowa przyniesie nam realne korzyści poprawiające nasze bezpieczeństwo – powiedział w rozmowie z PAP poseł Zbigniew Kuźmiuk (PiS). Jego zdaniem „niemieckie siły zbrojne są już w rozsypce”. - Mówiąc szczerze nie bardzo wiem, na czym miałaby polegać nasza współpraca, bo potencjał niemiecki, jeżeli chodzi o obronność jest już być może na poziomie polskiego – podsumował.
-
aktualizacja:Macierewicz z problemami. Usłyszał zarzuty. W tle sprawa SKW
-
Czarnek: samorządom terytorialnym należy zapewnić stabilność finansową
-
aktualizacja:Morawiecki: PiS idzie do wyborów zjednoczone
-
aktualizacja:Barbara Nowacka: sprawa Ziobry to straszny wstyd dla PiS
-
aktualizacja:Poczobut uwolniony. Kowal: sukces dyplomacji Polski i USA. Dziedziczak: efekt prośby prezydenta
-
aktualizacja:Sprawa immunitetu Mariusza Kamińskiego. Do PE trafił wniosek o uchylenie
-
aktualizacja:Sprawa stowarzyszenia Morawieckiego. Prezes PiS z deklaracją
-
aktualizacja:Posiedzenie Sejmu. Posłowie Matecki i Woś wykluczeni z obrad
-
aktualizacja:Prof. Dudek: Morawiecki gra o miejsca na listach PiS