PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Policja bada okoliczności pożaru w domu premiera Wielkiej Brytanii Keira Starmera w północnej części Londynu, do którego doszło nocą z niedzieli na poniedziałek - poinformowała gazeta "Times". Nikt nie został ranny.
12.05.2025 17:47
aktualizacja: 12.05.2025 18:12
Keir Starmer Fot. PAP/EPA/TOLGA AKMEN
Więcej
Keir Starmer, Emmanuel Macron i Friedrich Merz. Fot. PAP/EPA/LUDOVIC MARIN / POOL
Fake newsy o Macronie i kokainie w pociągu. Pałac Elizejski reaguje
W pożarze zostały uszkodzone drzwi wartego 2 mln funtów domu. Incydent zgłoszono krótko po godzinie 1.30 w nocy (2.30 w Polsce). Na miejsce udała się straż pożarna.
Policja bada okoliczności pożaru w domu premiera Wielkiej Brytanii
Jak zaznaczył "Times", w okolicy nieruchomości, którą Starmer wynajmuje, wcześniej dochodziło do akcji protestu.(PAP)
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
PSP: w pożarze nikt nie ucierpiał. Fot. PAP/ Grzegorz Momot (zdjęcie ilustracyjne)
Pożar hali w Stalowej Woli. PSP: największe zagrożenie już minęło
Fot. PAP/Grzegorz Momot
Zakopane. Pożar lokalu na Krupówkach [WIDEO]
Fabryka Volkswagen Poznań, fot. Jakub Kaczmarczyk
Zakończyły się działania straży w związku z pożarem w zakładzie Volkswagena
Budowa wysokościowców (zdjęcie ilustracyjne). Fot. PAP/Andrzej Lange
Specjalnie dla PAP
Strażak: w Polsce budynki wysokościowe należą do najbezpieczniejszych